Меню сайту

Контакти

Час змін

    Час змін
 
     Чудова осіння пора – це час підведення певних підсумків у житті і, водночас, пора створення перспектив на майбутнє. Настав час змін і в Херсонському професійному ліцеї зв’язку  та поліграфії. 
    Протягом місяця тривали передвиборчі перегони на пост Президента Ради учнівського самоврядування. Найвідповідальніші учні, які мають активну життєву позицію, не бояться труднощів і випробувань, виявили бажання очолити громаду ліцеїстів. 
Позаду напружені  передвиборчі перегони, агітація, дебати між кандидатами.
    22 вересня переважною більшістю голосів Президентом Ради  учнівського самоврядування обрано Шморгуна Артема.
   На святковій інагурації  були підведені підсумки, представлено відеорепортаж молодіжного клубу «ОЛІМП» про кандидатів у Президенти Ради учнівського самоврядування, створено «Дерево перспектив», на якому зафіксовані основні обіцянки кандидатів, підписано «Меморандум про співпрацю між педагогічним та учнівським колективом».
     Директор ліцею Лучко Надія Іванівна вручила новообраному Президенту Ради учнівського самоврядування атрибути влади: посвідчення, знак Президента та булаву.
   З вітальним словом виступила методист науково-методичного центру ПТО Бондар Наталя Павлівна.
 Лідерство – це велика відповідальність. Водночас – це можливість випробувати власні сили, досягти певних вершин у житті. Щиро бажаємо Артему гідно пройти обраним шляхом, втіливши в життя передвиборчу програму.
pidpisannamemorandumu prezedentsamovraduvannja

Структура парламентської республіки гуртожитку

 

Структура парламентської республіки гуртожитку

 

Президент парламентської республіки

Суббот Марина гр. 242

 

Віце президент

Шморгун Артем гр. 192

 

 

Комісії учнівського самоврядування

         Навчальний центр:

Чебан Сергій гр. 281

Коваль Ірина гр.  142

Міщенко Марія гр. 142

 

Центр дисципліни  та порядку гуртожитку:

Парубок Миколай гр. 161

Семідоцьких Роман гр. 281

Талах Олександр гр. 381

Янковой Олександр гр. 161

Сеник Вадим  гр.161

Чупренко Євгенія гр. 192

Кіцюра Олександра гр. 192

 

        Центр санітарно побутовий :

Курносік Анастасія гр. 171

Бояров Андрій  гр. 161

Панкратьєв Михайло гр. 121

Шуруба Аліна гр. 392

Сакович Наталія гр. 392

 

Центр культури та дозвілля  гуртожитку:

Потапова Тетяна гр.  242

Красовський Володимир гр. 151

Ільчишин Анастасія гр. 141

Макарова Вікторія гр. 141

Ткаченко Олена гр. 191

 

Центр здоров’я та спорту:

Потайчук Владислав гр. 121

Гліженко Артем гр. 121

Баталін Олександр гр. 181

Шевченко Олексій гр. 392

Шульжик Павло гр. 151

Галай Анастасія гр. 192

 

Прес служба:

Балан Ірина гр. 191

Сямро Вікторія гр. 191

Скрипка Анастасія гр. 142

Козіна Елізавета  гр. 242

 

 

Консультанти центрів  з числа вихователів гуртожитку

Храпач М.Є. – навчальни йцентр

Сухомлин Ю.В. – центр санітарно побутовий

Болюх Н. І. – центр  культури і дозвілля

Богданова Л.А. – прес служба; центр дисципліни  та порядку

Яресько О.М. керівник фізичного виховання – центр  охорони здоров’я та спорту

Структура парламентської республіки

Структура парламентської республіки

 

 

Президент парламентської республіки

Шморгун Артем гр. 192

 

· Віце президент

Діброва Аліна гр. 242

Міщенко Марія гр. 142

 

Комісії учнівського самоврядування

 

· Навчальна комісія:

Курносик Анастасія гр. 171

Козьма Дмитро гр. 162

Парубок Микола гр. 161

 

· Комісія дисципліни та порядку:

Міщенко Марія гр. 142

Румянцева Анастасія гр. 141

Корж Іван гр. 181

 

· Комісія охорони здоров’я та спорту

Сейтумеров Рустам гр. 151

Талах Олександр гр. 381

Цихацький Антон гр. 191

 

· Комісія культури та корисних справ

Решетило Анастасія гр. 292

Зінченко Ольга гр. 121

Діброва Аліна гр. 242

 

· Прес – центр

Цапура Наталія гр. 192

Зозуля Віта гр. 111

Асовський Валерій гр. 281

 

Консультанти комісій з числа педагогічних працівників ліцею:

Ільченко О.В. – викладач економіки та права – координатор роботи

учнівського самоврядування

ВеремьєваЛ.В. - заступник директора НВР – навчальна комісія

Марковська Н.Г. – заступник директора НР – навчальна комісія

Целік Т.О. - заступник директора ВР – комісія дисципліни та порядку

Чижова Р.В. – соціальний педагог – комісія дисципліни і порядку

Сірош І.В. керівник театрального гуртка – комісія культури та корисних справ

Сорока О.І. практичний психолог – комісія культури та корисних справ

Олефіренко Л.М. завідувач здравпунктом – комісія охорони здоров’я та спорту

Яресько О.М.- керівник фізвиховання – комісія охорони здоров’я та спорту

Мірошникова І Б – бібліотекар – прес – центр

Останні коментарі на сайті

  • Інноватика в сучасній освіті

    casino online 15.12.2017 16:24
    online casino usa casino games free: real777money.com/ (http://real777money.com/) casino online online ...

    Детальніше...

     
  • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

    MashaFrade 12.12.2017 23:32
    Дане повідомлення розміщено тут за допомогою XRumer + XEvil 4.0 XEvil 4.0 - революційне додаток ...

    Детальніше...

     
  • Свята справа у День Святого Миколая

    MashaFrade 12.12.2017 20:47
    Дане повідомлення розміщено тут за допомогою XRumer + XEvil 4.0 XEvil 4.0 - революційне додаток ...

    Детальніше...

     
  • День екології

    MashaFrade 08.12.2017 10:52
    Дане повідомлення розміщено тут за допомогою XRumer + XEvil 4.0 XEvil 4.0 - революційне додаток ...

    Детальніше...

     
  • День екології

    JuliezSeate 25.11.2017 21:27
    Дане повідомлення розміщено тут за допомогою XRumer + XEvil 4.0 XEvil 4.0 - революційне додаток ...

    Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія