Меню сайту

Контакти

Зразки документів про освіту

Зразки документів про освіту

Атестат про повну загальну середню освіту

Атестат про повну загальну середню освіту видається учням (вихованцям), які закінчили старшу школу 11-й (12-й клас або відповідний курс у професійно-технічному або вищому навчальному закладі I-II рівня акредитації. Атестат про повну загальну середню освіту дає право на вступ до професійно-технічних та вищих навчальних закладів усіх типів і форм власності.

Атестат про повну загальну середню освіту

Диплом кваліфікованого робітника

Диплом кваліфікованого робітника – документ про освіту державного зразка. Особі, яка опанувала курс професійно-технічного навчання у професійно-технічному навчальному закладі другого та третього атестаційних рівнів та успішно пройшли кваліфікаційну атестацію присвоюється освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник» з набутої професії відповідного розряду та видається диплом кваліфікованого робітника.

Диплом кваліфікованого робітника

Особі, яка успішно опанувала курс професійно-технічного навчання у професійно-технічному навчальному закладі другого та третього атестаційних рівнів та відмінно пройшли кваліфікаційну атестацію присвоюється освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник» з набутої професії відповідного розряду та видається диплом кваліфікованого робітника з відзнакою.

Права людини

Права людини

1. Еволюція прав людини. Загальна Декларація Прав Людини.

Загальна Декларація Прав Людини (ЗДПЛ) - декларація, прийнята Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року в Паризькому палаці Шайо. Декларація стала результатом безпосереднього досвіду Другої Світової Війни і представляє першоглобальне вираження прав, на які усі люди мають невід'ємне право. Декларація складається з 30 статей, які лягли в основу наступних міжнародних договорів, у регіональні документи по правах людини, національні конституції та інші закони.

2. Конституція України і права людини.

Конституція України — Основний закон держави України. Ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Конституція України набула чинності з дня її прийняття.

3. Масові випадки порушень прав людини:

1) геноцид;
2) голодомор;
3) дискримінація(расизм)‎;
4) політичні репресії‎;
5) рабство;
6) торгівля людьми‎;
7) тортури;

4. Декларація прав дитини. Молодь України та її права.

1959 р. – проголошення Декларації прав дитини.

10 листопада 1959 р. – прийнято Конвенцію ООН з прав дитини. Відповідно до Конвенції дитиною вважається людська істота віком до 18 років.

Права дитини - певні специфічні можливості, які необхідні дітям для існування й досягнення зрілості.

Права дитини:

 • Дитина має право на сім'ю.
 • Дитина має право на турботу і захист з боку держави, якщо немає тимчасової або постійної захисту з боку батьків.
 • Дитина має право відвідувати школу та вчитися.
 • Дитина має право на рівність.
 • Дитина має право вільно висловлювати свої думки.
 • Дитина має право на власну думку.
 • Дитина має право на ім'я та громадянство.
 • Дитина має право на отримання інформації.
 • Дитина має право на захист від насильства і жорстокого поводження.
 • Дитина має право на медичне обслуговування.
 • Дитина має право на відпочинок і дозвілля.
 • Дитина має право на додаткову допомогу з боку держави, якщо є особливі потреби (наприклад, у дітей з обмеженими можливостями).

Гуртожиток – наш дім

Гуртожиток – наш дім

Відомо, що серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, випускників із сільської місцевості з кожним роком стає все більше. З метою забезпечення учнів нашого ліцею житлом на базі гуртожитку вже протягом десяти років створюються належні побутові умови проживання, затишок, комфорт, та організовується цікаве дозвілля.

П’яти поверховий гуртожиток розрахований на 375 учнів. На кожному поверху є кімната вихователів, кухня, кімнати гігієни тощо. Кухні оснащені новими електроплитами, холодильниками. Також в гуртожитку є актова зала, бібліотека, спортивна кімната. Душеві кабінки, та пральні машини. Учні проживають в кімнатах по 2 або 3 чоловіка та проводять змагання на кращу кімнату.

Поряд з дітьми цілодобово працюють вихователі, які віддають частинку своєї душі, свого материнського тепла – дітям. Вони завжди першими приходять на допомогу: коли хтось хворіє, або виникла конфліктна ситуація. Вихователі свою роботу організовують у тісній співпраці, взаємодопомозі з учнями, батьками, майстрами виробничого навчання.

За роки проживання учнів у гуртожитку керівництво ліцею, соціальний педагогічна служба, вихователі організовують виховний процес так, щоб поза увагою не залишається жодна дитина. Враховуючи індивідуальні особливості кожного учня залучають їх до участі у проведенні цікавих культурно масових заходів. Так стало традицією проведення «Міс Золота осінь», Козацькі розваги, Українські вечорниці та народні свята, Дні іменинників, та інші. Велика увага приділяється попередженню тютюнопаління, алкогольної залежності та правопорушень.

Багато цікавих заходів проводиться у гуртожитку для розвитку індивідуальних обдарувань і можливостей учня. В гуртожитку працюють гуртки «Лялька «Мотанка», гурток фотоаматорів «Портрет» та гурток «Фізичної підготовки».

Виховання учнів , які проживають у гуртожитку який потребує постійного пошуку. А головне показати добрий приклад, який набагато кращий, ніж сто слів. Вся робота вихователів Сухомлин Ю.М., Болюх Н.І., Храпач М.Є. направлена на те , щоб діти повірили в свої сили, повірили в себе, що в світі є добро, віра, любов. Це основні життєві цінності.

 

Життя в гуртожитку
Життя в гуртожитку
Життя в гуртожитку
Життя в гуртожитку

Сподобалось?

 

ТАК! - 54.5%
НІ! - 27.3%

Час змін

    Час змін
 
     Чудова осіння пора – це час підведення певних підсумків у житті і, водночас, пора створення перспектив на майбутнє. Настав час змін і в Херсонському професійному ліцеї зв’язку  та поліграфії. 
    Протягом місяця тривали передвиборчі перегони на пост Президента Ради учнівського самоврядування. Найвідповідальніші учні, які мають активну життєву позицію, не бояться труднощів і випробувань, виявили бажання очолити громаду ліцеїстів. 
Позаду напружені  передвиборчі перегони, агітація, дебати між кандидатами.
    22 вересня переважною більшістю голосів Президентом Ради  учнівського самоврядування обрано Шморгуна Артема.
   На святковій інагурації  були підведені підсумки, представлено відеорепортаж молодіжного клубу «ОЛІМП» про кандидатів у Президенти Ради учнівського самоврядування, створено «Дерево перспектив», на якому зафіксовані основні обіцянки кандидатів, підписано «Меморандум про співпрацю між педагогічним та учнівським колективом».
     Директор ліцею Лучко Надія Іванівна вручила новообраному Президенту Ради учнівського самоврядування атрибути влади: посвідчення, знак Президента та булаву.
   З вітальним словом виступила методист науково-методичного центру ПТО Бондар Наталя Павлівна.
 Лідерство – це велика відповідальність. Водночас – це можливість випробувати власні сили, досягти певних вершин у житті. Щиро бажаємо Артему гідно пройти обраним шляхом, втіливши в життя передвиборчу програму.
pidpisannamemorandumu prezedentsamovraduvannja

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія