Меню сайту

Гуртожиток – наш дім

Гуртожиток – наш дім

Відомо, що серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, випускників із сільської місцевості з кожним роком стає все більше. З метою забезпечення учнів нашого ліцею житлом на базі гуртожитку вже протягом десяти років створюються належні побутові умови проживання, затишок, комфорт, та організовується цікаве дозвілля.

П’яти поверховий гуртожиток розрахований на 375 учнів. На кожному поверху є кімната вихователів, кухня, кімнати гігієни тощо. Кухні оснащені новими електроплитами, холодильниками. Також в гуртожитку є актова зала, бібліотека, спортивна кімната. Душеві кабінки, та пральні машини. Учні проживають в кімнатах по 2 або 3 чоловіка та проводять змагання на кращу кімнату.

Поряд з дітьми цілодобово працюють вихователі, які віддають частинку своєї душі, свого материнського тепла – дітям. Вони завжди першими приходять на допомогу: коли хтось хворіє, або виникла конфліктна ситуація. Вихователі свою роботу організовують у тісній співпраці, взаємодопомозі з учнями, батьками, майстрами виробничого навчання.

За роки проживання учнів у гуртожитку керівництво ліцею, соціальний педагогічна служба, вихователі організовують виховний процес так, щоб поза увагою не залишається жодна дитина. Враховуючи індивідуальні особливості кожного учня залучають їх до участі у проведенні цікавих культурно масових заходів. Так стало традицією проведення «Міс Золота осінь», Козацькі розваги, Українські вечорниці та народні свята, Дні іменинників, та інші. Велика увага приділяється попередженню тютюнопаління, алкогольної залежності та правопорушень.

Багато цікавих заходів проводиться у гуртожитку для розвитку індивідуальних обдарувань і можливостей учня. В гуртожитку працюють гуртки «Лялька «Мотанка», гурток фотоаматорів «Портрет» та гурток «Фізичної підготовки».

Виховання учнів , які проживають у гуртожитку який потребує постійного пошуку. А головне показати добрий приклад, який набагато кращий, ніж сто слів. Вся робота вихователів Сухомлин Ю.М., Болюх Н.І., Храпач М.Є. направлена на те , щоб діти повірили в свої сили, повірили в себе, що в світі є добро, віра, любов. Це основні життєві цінності.

 

Життя в гуртожитку
Життя в гуртожитку
Життя в гуртожитку
Життя в гуртожитку

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія