Меню сайту

      22 жовтня на базі нашого ліцею відбулося засідання круглого столу викладачів та майстрів в/н професій легкої промисловості, організований методичним центром управління освіти і науки обласної державної адміністрації.
Тема засідання: « Сучасні методи активізації навчальної діяльності учнів на уроках професійної підготовки».
Учасники круглого столу обмінялися досві застосування інтерактивних форм і методів навчання на уроках.
Так, з цікавістю присутні ознайомилися з електронним варіантом комплексно - методичного забезпечення предмету «Спецтехнологія» викладача Козиріної І.Г. (ДНЗ «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну»). Майстри в/н з м. Каховки продемонстрували можливості використання і - ресурсів на уроках в/н.
Родзинкою круглого столу стали виступи творчої групи педагогів нашого ліцею.
Так, викладач спецдисциплін Кучерюк О.А. ознайомила членів круглого столу з українськими національними традиціями в сучасному одязі і презентувала проект «Розробка та виготовлення національного костюма». Викладач наголосила, що саме метод проектів створює умови для творчої самореалізації учнів, підвищує мотивацію для отримання знань та сприяє розвитку інтелектуальних здібностей.
Цікавою та змістовною була доповідь майстра в/н Комарницької О.В., яка розкрила символіку української вишиванки від витоків до сучасності.
Майстер в/н Васильєва Т.М., застосовуючи презентації, відеоурок та натуральні зразки, поділилася досві технології обробки вишитої сорочки з декоративних тканин.
Заключним акордом цієї зустрічі став виступ учнівського художнього колективу нашого ліцею під керівництвом Сірош І.В. Яскрава колекція « Етно-мода» не залишила байдужим нікого і, сподіваємося, надихнула наших гостей на нові творчі звершення.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія