Меню сайту

Моя професія – шлях до успіху


     31 жовтня в рамках проекту «Шкільна академія підприємництва 2» на базі ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії» відбулася зустріч клубів підприємництва Херсонського професійного ліцею зв’язку та поліграфії (клуб підприємництва «Олімп») та Херсонського вищого училища фізичної культури (клуб підприємництва «Жизнь») «Моя професія – шлях до успіху».

     На зустріч були запрошені гості: І.Я. Жорова, проректор з наукової роботи Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти», Н.П. Бондар, методист НМЦ ПТО, які привітали присутніх та побажали плідної співпраці.

     Це був цікавий, насичений, захоплюючий день у житті клубів. Море позитиву, незабутні враження, нові знайомства.

     Засідання розпочалося у конференц-залі розповіддю юних, але вже успішних і відомих спортсменів. Вони читали реп, показували відеоролики про свої види спорту, розповідали про життя професійних спортсменів. 

     Потім учасники клубу «Олімп» запропонували гостям пройти квест, під час якого розповіли про свої професії. На кожному етапі квесту учасники клубу «Жизнь» отримували елементи, з яких вони потім створили талісман успіху.

     Зустріч завершилася спілкуванням за чашкою чаю з живою музикою, піснями і, навіть, танцями.   Сподіваємось, що це лише початок нової сторінки в житті клубів.

P1060004P1060008P1060049P1010004

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія