Меню сайту

Акція «Допоможи врятувати дитину!»

 

   
З 12 вересня 2012 року  з ініціативи Херсонського обласного  музею ім. О.О. ІІІовкуненка Фонд розвитку громади м.Херсона «Захист» розпочав  благодійну акцію «Допоможи врятувати дитину!».

 Завдання акції  - донести інформацію  до учнів навчального закладу, про біду дітей хворих на рак, знайти відгук у дитячих серцях і власним прикладом показати, що будь – яка допомога необхідна для врятування життя.

Під час акції учнівське самоврядування ДПТНЗ «Херсонський професійний  ліцей зв’язку та поліграфії» разом з педагогічним колективом збирали кошти на рахунок Фонду.

Директор ліцею Лучко Н.І.,  заступник директора з ВР Целік Т.О. ,учасники учнівського самоврядування: Пантела Анастасія, Самойленко Олексій, Морозов Андрій разом з представниками Фонду  менеджером Бабій Наталією Анатолієвною та психологом Самброс Інессою Олексіївною зірвали пломбу з благодійного ящика та перерахували та оформили акт передачі коштів на рахунок  Фонду.

Кошти в сумі -  одна тисяча дев’яносто дев’ять гривень зібрані ліцеєм  будуть передані відділенню гематології  Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні.

 

 akciya1akciya2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія