Меню сайту

18-12-12 144
 
18 грудня 2012 року на базі нашого ліцею відбувся обласний семінар заступників директорів з навчально-виробничої роботи на тему: «Формування компетентності вчителя та учня через створення інформаційного середовища освітнього закладу». На семінарі були присутні заступник начальника управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації Віктор Меренков та директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Світлана Ткаченко.
 
18-12-12 167
 
Педагоги ліцею поділилися набутим досвідом щодо створення єдиного інформаційно-освітнього середовища навчального закладу. Заступник директора з навчально-виробничої роботи Олена Данилова розповіла про впровадження сучасних інформаційних технологій в навчально-виховний процес, продемонструвала  використання діагностично-проектувального комплексу «Універсал» для організації та управління навчально-виховним процесом.
 

18-12-12 154
 
Голова методичної комісії поліграфічної галузі Наталія Радецька поділилася досвідом впровадження в ліцеї системи дистанційної освіти Moodle для навчання учнів за професією «Оператор комп’ютерної верстки», запропонувала учасникам семінару пройти тести в даній системі.
 
 
 
 
 
18-12-12 277
Майстер виробничого навчання Оксана Кобець висвітлила у відеофрагменті уроку виробничого навчання з професії «Оператор поштового зв’язку» використання технологій імітаційного навчання, а саме учениці групи № 141 продемонстрували на навчальному відділенні поштового зв’язку прийом, обробку,
відправку рекомендованого листа.
 
 
 

18-12-12 331
 
Одним із важливих аспектів навчання в ПТНЗ є формування професійної направленості в учнів, а саме зміцнювати у них позитивне ставлення до майбутньої професії, інтерес, прагнення удосконалювати свою кваліфікацію після закінчення навчального закладу. Про поєднання професійної направленості з викладанням загальноосвітніх предметів в нашому ліцеї доповіла викладач історії та суспільних дисциплін Тетяна Кирпа.

 

18-12-12 240
 
Сайт ліцею створює інформаційне поле як для працівників, так і для учнів. Про перебіг виборів президента ліцею, а також про розробку електронного підручника з основ галузевої економіки та підприємництва, який розміщений на сайті ліцею, поділилася викладач загальнотехнічних дисциплін Олена Ільченко.

Учнями ліцею була організована виставка творчих робіт до Нового року, де були представлені святкові поробки, ялинкові прикраси і т.і.  

 
Родзинкою семінару була віртуальна подорож по кабінетам та майстерням ліцею, яка створена інженером-електронником Романом Сергейчуком. Учасники семінару могли оглянути матеріально-технічну базу навчального закладу, не виходячи із залу засідань.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія