Меню сайту

Творімо добро


   У ці холодні зимові дні кожен з нас хоче відчувати себе в теплі, затишку і безпеці. Та є люди, котрі потребують максимальної турботи і підтримки, доброго слова, уваги – це хворі, немічні, діти – сироти, бідні люди, а ще сім’ї, рідні яких загинули на сході України.
   Тому у Херсонському професійному ліцеї зв’язку та поліграфії вже стало доброю традицією напередодні світлих і радісних новорічних свят проводити благодійну виставку – ярмарок «Від серця – до серця».
   Тож і цього року 15 грудня у стінах нашого навчального закладу жваво, весело, піднесено вирував ліцейський ярмарок. Гостей радо зустрічали молоді «господині», вбрані в українські костюми. По коридору линули апетитні запахи. Чого тільки не було на столах! Ароматна випічка на будь – який смак : булочки, тістечка, печиво, пиріжки, кекси, калачі. Неабияке захоплення викликали вироби, зроблені руками учнів: різноманітні сувеніри, вази, прикраси з бісеру, обереги, новорічні іграшки. Продавці, як могли, рекламували свій товар, в який, звичайно, було вкладено часточку душі. Усі учасники ярмарку отримали справжнє задоволення. А найприємніше те, що захід став місією доброчинності. За зібрані кошти з благодійного ярмарку ми придбали подарунки для тих родин, які втратили найрідніших людей – синів, батьків, чоловіків, братів.       Наша допомога для них – це вияв любові, поваги і вдячності до тих, хто боронив і боронить наш спокій і мирне життя. Ми розуміємо, що це лише невеличка часточка того, що можна було б зробити для цих сімей, але, сподіваємося, це стане поштовхом для багатьох інших небайдужих людей нашого міста і області.
    У пошуках багатства, слави та визнання ми іноді не помічаємо таких вічних цінностей, як дружба, кохання та довіра. Дуже важливо, щоб кожен із нас завжди пам’ятав, що необхідно виховати в собі людину. Потрібно зуміти виховати в собі людську душу. Нехай в наш нелегкий час буде більше добрих, чуйних, небайдужих до чужої біди людей, людей з добрим серцем і чистою душею.
                                                                                                                                     

                                                                                                                                  методист Декалюк Г.Г.     yarmarkayarmarka 1

  yarmarka 2

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія