Меню сайту

   12 жовтня 2015 р. відбулася зустріч з військовослужбовцями аеромобільної бригади та волонтерами. Учні та викладачі були вражені подвигом бійців. Військові вручили ліцею прапор України з підписами всієї аеромобільної бригади.
   13 жовтня 2015 р. в актовій залі ліцею пройшов урок-реквієм «Мужність і відвага крізь покоління», присвячений захисникам України, який підготував і провів викладач історії Азовський Максим Юрійович. Розповідь про історію свята Покрови, українського козацтва, української повстанської армії, Національної гвардії України супроводжувалася слайдовою презентацією.
Учням також було продемонстровано фільм «Війна за власний рахунок» з наступним обговоренням. Діти ділилися своїми враженнями від переглянутого та вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів.
   15 жовтня 2015 р. керівник фізичного виховання Яресько Олександр Миколайович провів в гуртожитку ліцею конкурсну програму «Козацькому роду – нема переводу», присвячену Дню українського козацтва. Кращі учні були нагороджені грамотами.
   12-16 жовтня 2015 р. в бібліотеці проходила виставка до Дня захисника України під назвою «Ми-патріоти України». Випущено інформаційний бюлетень бібліотеки «Пам'ятайте героїв АТО» в якому зібрано матеріали про героїв Херсонщини, які побували в зоні АТО. Крім того, в групах першого курсу проведено інформаційну хвилину «День українського козацтва».

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія