Меню сайту

  З 14 по 18 грудня 2015 року в ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії» проходив тиждень методичної комісії зв’язку, секретарської справи та електрики.
   14 грудня викладач Лебедь Аркадій Григорович провів олімпіаду з дисципліни «Електротехніка» серед учнів 161, 162, 381 груп.
Переможцями стали:
Група 161: I місце - Логвиненко Дмитро,II – Парубок Микола, III – Климчук Володимир.
  Цього ж дня майстер в/н Докучаєв Олексій Володимирович серед учнів 161 групи провів конкурс професійної майстерності з професії «Слюсар – електрик з ремонту електроустаткування». Конкурс пройшов на достатньому рівні з дотриманням усіх правил. Електродвигуни були підключені згідно схеми.

Призові місця посіли:

          І місце - Парубок Микола, II – Логвиненко Дмитро, III – Сеник Вадим.
  15 грудня в рамках тижня відбувся фінал конкурсу «Власна марка» під керівництвом майстра в/н Кобець Оксани Володимирівни. У конкурсі взяли активну участь учні 141, 142 та 242 групи. Учні повинні були створити марку на тему : «Моя професія – найкраща» або «Мій навчальний заклад». За підсумками конкурсу була обрана найкраща марка. Нею виявилась марка групи 141 «Оператор поштового зв’язку». Ця марка стане зразком відбитка печатки.
  16 грудня майстер в/н Зарубина Ірина Радиківна у групі 242 за професією «Оператор поштового зв’язку. Секретар керівника», провела відкритий урок з виробничого навчання на тему: «Порядок приймання, обробки та відправки простих та рекомендованих листів». Ірина Радиківна на уроці використовувала різноманітний дидактичний матеріал, застосовувала комп’ютерні технології у вигляді презентацій. Учні на уроці були уважними та активними.
  17 грудня в ліцеї під керівництвом майстра в/н Чернецького Андрія Михайловича пройшов конкурс професійної майстерності з професії «Електромонтер охоронно - пожежної сигналізації» серед учнів 162 групи.
Завдання конкурсу складалося з двох частин – теоретичної і практичної. Результати оцінювались згідно критеріїв. Конкурс пройшов на достатньому рівні з дотриманням усіх правил.
Переможцями конкурсу стали :
I місце – Колесниченко Павло; II місце – Мазуренко Олександр; III місце – Лєвшин Сергій.
  18 грудня майстер в/н Волос Марія Михайлівна у групі 142 «Оператор поштового зв’язку. Секретар керівника» провела виховний захід на тему: «Подорож листівки». Учні здійснили подорож сторінками історії та дізналися, як виник перший лист, прослухали легенди та цікаві історії про виникнення конверта, марки, винайдення поштової скриньки. Також учні ознайомились з цікавими фактами про передачу поштових повідомлень у минулому та як у сучасному світі нових технологій працює і розвивається пошта. Захід пройшов жваво та цікаво.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія