Меню сайту

   21  квітня 2015 року  в ліцеї був проведений обласний огляд художньої самодіяльності: «Надія, молодість, майбутнє».
    У номінації  «Вокал»  та хорове мистецтво були продемонстровані вокальні дані, як хору так і окремих виконавців.   У виконанні хору дівчат  ліцею  прозвучала пісня «Молодь України», а   у виконанні хору хлопців акапельно «Розпрягайте хлопці коней».  Звучали сольні пісні «К тебе» у виконанні Богдан М., «Половинка» у виконанні Звольського О. «Розовий вечер», у виконанні Порчиряну І.,  «Моє літо»  у виконанні Голюк Д. та «Мотильок» у виконанні Кошолап Є.,  «Я на небі» у виконанні Соколенко О.,   «Мамо не плач» у виконанні Чабана С., «Ми с тобой» у виконанні Козіной Е , «Слава Україні» у виконанні  Юдіна Іллі, «Не здавайся солдат» у виконанні Головачової О.
Зразковий  театральний колектив «Премьєра» керівник Сірош І. В.  представив уривок п’єси «Сватання на Гончарівці»,  мініатюра «Рози»,  мініатюра «Кохання по нашому» та  «Сімя».    Ізюминкою програми були акробатичні номери у виконанні учнів 281 групи,  керівник Яресько О.М. та театр мод «Премьєра», який представив етнографічну колекцію суконь, керівник Матвійчук М.Ю., Горенко О.А., Зарубіна І.Р. Сукні  та чоловічі сорочки вільного покрою з різноманітними «етно» малюнками, які були розмальовані фарбою.  До виступу була представлена яскрава презентація, яка роз’яснювала походження малюнків. В виступі було видно художній рівень та індивідуальність виконання, композиційна досконалість та естетичний вигляд.
 В музичній номінації  «Музичне виконавство» Юдін Ілля  на піаніно виконав музичну композицію «Титаніум». Були відмічені високі навички володіння інструментом, культура та виразність виконання.
В номінації «Художнє слово»  були прочитані вірші «Когда мне будет 85», поема  Т. Г. Шевченка «Лілея». А в  номінації «Авторська творчість»  самодіяльний автор Джиоєва Катерина прочитала вірш «Плаче дитина».  У вірші була власна творча неповторність, повне розкриття теми твору та досконалість мови.
 В номінації  «Хореографія» керівник  Матвійчук М.Ю. були представлені  «флеш-моб» у виконанні групи 292 , вальс у виконанні Шевченко О та Федорової О. а також  танок «Джайв» у виконанні  Головачової О., та Гуреева О. керівник Матвійчук М.Ю.   Виконавці проявили оригінальність та загальне артистичне враження.
Номінація «Образотворче та декоративно - прикладне мистецтво» представили  творчі роботи з живопису, вишивки, паперові роботи, деку паж, розпис пасхальних яєць, мотанки,  домовички,,  об’ємні картини, дизайнерські сукні, роботи з бісера, зачіски та прикраси для волосся.  Організаторами  та керівниками колекції є майстри виробничого навчання та  керівники гуртків Васильєва Т.М.. Салахова Н.А.. Зарубіна І.Р., Юрьєва Ю.М., Комарницька О.В. В номінації був відмічений високий художній рівень, індивідуальність виконання, композиційна досконалість та естетичний вигляд оформлення виставки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія