Меню сайту

16 березня 2016 року на базі нашого ліцею відбулося засідання круглого столу викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання немасових професій. Тема обговорення: «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках професійної підготовки».

  Відкрила засідання методист Навчально-методичного центру професійно – технічної освіти Тетяна Михайлівна Холявко. У своїй доповіді методист розкрила зміст Інтернет – технологій, мобільних технологій та можливості їх використання педагогами у своїй професійній діяльності.

 Досвідом роботи з питань використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках професійної підготовки поділилися з присутніми викладачі та майстри виробничого навчання з Херсонського професійного ліцею харчової промисловості, Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну. Представником з нашого навчального закладу був майстер в/н Головачов Ігор Євгенович, який розповів про використання службових програм на уроках професійної підготовки з професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин».

  Зустріч пройшла жваво, цікаво, а головне – педагоги отримали корисну інформацію, матеріали на електронних носіях для подальшого використання у своїй роботі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія