Меню сайту

   13 квітня на базі Херсонського професійного ліцею зв’язку та поліграфії  викладачі та майстри виробничого навчання з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» ПТНЗ Херсонщини ділились досвідом роботи з питання «Роль комплексного методичного забезпечення при підготовці кваліфікованих робітників».

   Методист НМЦ ПТО В.Л. Кір’язова, аналізуючи роль комплексного методичного забезпечення предмета (професії), ознайомила присутніх із системою навчально-методичної документації, засобами  навчання.  Вікторія Леонідівна підкреслила, що підвищення рівня вимог до обсягу базових знань кваліфікованих робітників зумовлює необхідність інтенсифікації процесу навчання, а це можливо лише за умови успішного розв’язання проблеми науково-методичного забезпечення навчально-виховного процесу в навчальному закладі.

   Під час обговорення досвідом роботи поділилися:

     В.І. Гущина (викладач Херсонського професійного суднобудівного ліцею) виступила з доповіддю : «Застосування електронного підручника на уроках з предмету «Слюсарна справа»;

    В.П. Бєляєв (майстер виробничого навчання ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії») розповів про КМЗ професії як засіб забезпечення навчальної діяльності майстра виробничого навчання;

    Учасники круглого столу також відвідали показовий урок теоретичного навчання  з теми «Системи живлення дизельних двигунів».  Викладач В.П. Таранущенко, використовуючи мультимедійну систему, пояснив будову та призначення системи живлення дизельних двигунів. Урок отримав схвальні відгуки від колег.

   Підсумовуючи роботу,  методист В.Л. Кір’язова закликала викладачів та майстрів виробничого навчання крокувати в ногу з часом, бути професійно компетентними, бо саме від них залежить професійне зростання учнів, їх майбутнє, а відтак і майбутнє країни.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія