Меню сайту

      У нашому навчальному закладі пройшов тиждень методичної комісії професій легкої промисловості. Під керівництвом майстрів та викладачів  учні мали змогу продемонструвати усі свої набуті знання, уміння й навички з професії.

     Так, за запрошенням майстрів в/н Юр’євої Ю.М. та Чурсіної О.І. до ліцею на екскурсію завітали учні другого класу НВК № 48. Діти мали можливість поспілкуватися з учнями ліцею -  майбутніми перукарями, з захопленням оглянули майстерню перукарів та стали справжніми клієнтами перукарні. Дівчатка були у захваті від гарних зачісок, а наші учениці відчули себе справжніми фахівцями перукарської справи.

    Ще раз свою професійну майстерність довели учні групи 171, професія «Перукар (перукар-модельєр)» у конкурсі професійної майстерності.  Дівчата відповідали на тестові завдання з предметів профциклу і виконували практичне завдання  - виконання модельної чоловічої та жіночої стрижки. За результатами конкурсу перемогу отримала

 •      Бойко Ольга ( Iмісце),
 •      Кантемірова Ірина посіла II місце,
 •      Курносик Анастасія –III місце. 

Усі учасниці конкурсу були нагороджені грамотами та подяками, а переможці ще й подарунками.

    А тим часом у швейній майстерні №4 проходив майстер – клас майстра в/н Васильєвої Т.М. «Тканина в квітці оживе». Учні груп 111 та 112 виготовляли  штучні квіти з яскравих клаптиків синтетичних тканин.

Майстер- клас довів, що навіть з маленьких клаптиків тканини можна створити справжні шедеври. Так, у руках майстра «тканина в квітці ожила».  

    Також у ліцеї пройшов конкурс професійної майстерності серед учнів груп 111 та 112 з професії «Швачка» (майстри в/н Васильєва Т.М., Комарницька О.В.). Учасники конкурсу відповідали на тестові завдання з предметів профциклу і виконували практичну роботу – виготовлення фартуха.

За результатами конкурсу:

     I місце посіли Лось Вікторія (112 гр.) та Зозуля Віта (111 гр.);

    II місце посіли Тищенко Євген (112 гр.) та Абалмасов Олександр (111 гр.)

   III місце поділили між собою Дончу Олександра (112 гр.) та Кутейнікова   Ірина (111 гр.).

За участь у конкурсі всі  учні отримали пам’ятні сувеніри.

   Учні групи 171 під керівництвом майстрів в/н Юр’євої Ю.М. та Чурсіної О.І. відвідали спеціалізовану школу №1 з благодійною акцією «Кожній дитині – сучасна зачіска». Наші майстрині зробили діткам сучасні гарні зачіски та стрижки. Дівчата зробили не тільки корисну справу, а й підвищили свій професійний рівень.

  Отже, тиждень методичної комісії легкої промисловості пройшов цікаво, насичено і з максимальною користю для наших майбутніх фахівців.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія