Меню сайту

   26 квітня 2016 року у ХПЛЗТП пройшов  показ та обговорення документального фільму «Життя на продаж» для учнів 151 групи «Слюсар з ремонту автомобілів».  Захід провела учениця 242 групи Потапова Тетяна. Учні взяли  активну участь в обговоренні теми, адже вона торкалась питання нелегальної роботи в Україні та за кордоном.

  Нещодавно  учні ліцею Потапова Тетяна та  Лук’янчук Роман  взяли участь у тренінгу, присвяченому проблемі торгівлі людьми. Під час тренінгу учні дізналися про проблему торгівлі людьми та навчилися правильно доносити цю інформацію за методом «рівний-рівному» - тобто своїм одноліткам. Тренінг пройшов у рамках проекту «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді, які навчаються в професійно-технічних закладах Херсонської області щодо безпечної міграції та працевлаштування за фінансуванням Міністерства міжнародних справ Канади та підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні». Організатори тренінгу забезпечили учнів усім необхідним обладнанням для проведення тренінгів та  перегляду фільму, а також  надали свою методичну допомогу.

  На заході були присутні представники організації «Вектор розвитку» Росик С., тренер організації та представник МОМ. Представники були дуже задоволені проведеним заходом і запропонували Потаповій Тетяні  подальшу співпрацю. 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія