Меню сайту

    У квітні пройшов тиждень методичної комісії поліграфічної галузі.

Тиждень розпочався  з виставки фоторобіт учнів «Світ PhotoShop», у якій взяли участь учні 191гр. «Оператор комп’ютерної верстки»  та 392 гр. «Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки». Кращими роботами журі конкурсу визнали фотозображення учениць Джиоєвої К. ( гр.392) та Стрельченко М. ( гр.191).

   З  метою підвищення професійної майстерності, популяризації фахових здобутків, розвитку творчої активності учнів в рамках тижня пройшов  конкурс фахової майстерності. Так, конкурс на кращого оператора комп’ютерної верстки  проходив у два етапи: теоретичний та практичний.  Практичний тур конкурсу проходив у виробничих майстернях. При оцінюванні роботи враховувалися швидкість виконання, дотримання правил оформлення, художнє оформлення, граматика, кольорова гама, читабельність буклетів, візитних карток та рекламних об’яв. За результатами конкурсу:

      І місце – Решетіло Анастасія (гр. 392);

     ІІ місце – Дідан Олег (гр. 392);

    ІІІ місце –Сямро Вікторія (гр. 191).

   Також в рамках тижня проведено олімпіаду з професії «Друкар офсетного плоского друкування» у групі 121. Завдання для олімпіади складено згідно Державного стандарту ПТО. За підсумками олімпіади переможцем стала Письменюк Яна.

   Значною подією у нашому  навчальному  закладі стало проведення театрально-музичного заходу  «Першокнига – Пересопницьке Євангеліє», який торкнувся духовного та культурного життя учнів ліцею.  Саме цього року виповнюється 455 років цій унікальній пам’ятці мови, мистецтва, літератури, релігійно - філософської думки та державної святині. Метою заходу стало  формування  в учнів поваги та бережливого ставлення до культурних надбань українського народу, виховання в учнів любові до книги, бажання знати свою історію. Активну участь у проведенні Тижня взяли учні 191, 192, 392 груп.

   Найактивніші учасники тижня методичної комісії поліграфічної галузі заслужено отримали подяки та нагороди від адміністрації навчального закладу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія