Меню сайту

12 вересня в ліцеї пройшли виховні години з приводу 238 річниці з Дня заснування міста Херсона. 

238 річниця Херсону. Заходи до цієї дати пройшли В ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії ». Флеш моб «Ми любимо Херсон» учні ліцею провели 14 вересня. Учні І та ІІ курсів з жовтими та блакитними кульками вишикувались по літерам ХЕРСОН. Всі були радісні та схвильовані.

15 вересня в ліцеї пройшла виставка «Квіти Херсонщини». Кожна група виставила свою експозицію ікебани. Майстри та класні керівники створили букети із квітів вишуканих і звичайних, сухих гілок і трав, сухих коренів, шматків дерев, в національних вазах і без них, використовуючи в кожній аранжуванні невелику кількість кольорів, але всі вони витончені, поєднання їх відрізняються тонким смаком і підкорюють своєю елегантністю і простотою. Виставка продемонструвала різнобарвність Херсонщини, її неповторимий колорит. 

16 вересня учні ліцею прийняли участь в фото квесті , який проходив в місті Херсоні. В квесті прийняли участь учні 192,142, 181 групи. Також кожна група разом з класним керівником та майстром були на екскурсії по місту.

 

  

  

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія