Меню сайту

    

    2016 рік оголошено роком Івана Франка. Цьогоріч виповнюється 160 років від дня народження та 100 років від дня смерті Великого Каменяра. Уродженець Львівщини  Іван Франко зібрав у себе на батьківщині розумних, прогресивних, кращих учнів і істинних шанувальників   його творчості з усієї України.

    Саме Ставропігійське вище професійне училище м. Львова запросило і наш Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії  12-13 жовтня 2016 року взяти участь у III Всеукраїнській учнівській науково – практичній конференції « Іван Франко: людина – митець – громадянин».

   Учениця 342 групи за професією «Оператор поштового зв’язку. Секретар керівника (організації, підприємства, установи)» Потапова Тетяна у супроводі методиста Декалюк Г.Г. взяла участь у  заходах.

   Так, урочисте відкриття конференції 12 жовтня супроводжувалося  літературно – музичною композицією за творами І.Франка. Згідно з програмою, учасники конференції відвідали експозицію Літературно – меморіального музею Івана Франка у Львові, де розширили свої знання про життя і творчість митця. Цього дня вшанування пам’яті  Каменяра у Державному історико – культурному музеї – заповіднику «Личаківський цвинтар»  завершилося  покладанням квітів до пам’ятника поета та читанням його віршів.

     13 жовтня Всеукраїнська учнівська науково – практична конференція продовжилася пізнавальною екскурсією «Мандрівка Львовом з Іваном Франком». Далі учасники виступали з доповідями про І. Франка як людину, митця, історика, фольклориста, науковця, громадянина.  Краща учениця нашого ліцею Потапова  Тетяна виступила з повідомленням на тему: «Художній універсум Івана Франка». Завершився захід музейним уроком «Франко і його оточення : Іван Труш» у  Художньо – меморіальному музеї Івана Труша.

    Усі учасники конференції отримали не лише пам’ятні подарунки та сертифікати про участь, а й збагатилися знаннями про величну постать в нашій літературі – Івана Яковича Франка, отримали багато позитивних емоцій і вражень від нових знайомств, цікавих заходів і, звичайно, від славетного міста Лева – духовної та культурної столиці Західної України.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • ІІІ Міжнародний туристичний форум

  fugireatewime 23.04.2018 19:52
  Maternal [URL=http://tpm-shop.com/synthroid/#synthroid-low- dose-egw - buy synthroid online[/URL ...

  Детальніше...

   
 • ІІІ Міжнародний туристичний форум

  ajeqojtoju 23.04.2018 19:51
  Plasma [URL=http://tasteofleeds.com/retin-a-cream/#retin- a-cream-0.1-340 - retin a cream[/URL ...

  Детальніше...

   
 • ІІІ Міжнародний туристичний форум

  ooqobezge 23.04.2018 19:47
  Consider [URL=http://prettysouthernbk.com/cheap-viagra/#via gra-online-from-canada-dkp - cheap ...

  Детальніше...

   
 • ІІІ Міжнародний туристичний форум

  zsavzlhnug 23.04.2018 19:30
  brat diet diet atkins diet low carb diet diabetes diet military diet

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія