Меню сайту

      Розпочався тиждень 23 березня з виставки плакатів «Цікаве про техніку», в яких учні висвітлили цікаві факти з історії розвитку автомобільної та обчислювальної техніки, а також сучасні новинки в галузях.
     Цього ж дня учні групи № 151 «Слюсар з ремонту автомобілів» організували патріотичну акцію «Працюємо на перемогу», допомагали на СТО міста ремонтувати техніку, яку відправлять у зону АТО.
     24 березня пройшов конкурс професійної майстерності з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» (гр.151), у якому взяли участь кращі фахівці своєї справи. Завдання містили теоретичну і практичну частину. Учасники вміло виконували збору двигуна автомобіля, контроль якості деталей. В результаті напружених перегонів, перемогу здобув Матвєєв Сергій. Призові місця посіли: Панасюк Віталій – II місце, Худомай Владислав, Одаженюк Олексій – III місце.
25 березня  майстрами в∕н Шпаком С. О. та Свиридою В. М. був проведений конкурс професійної майстерності з професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ» (гр. 281). Учасники демонстрували свої вміння зі зборки та налаштування комп’ютерів. Переможні місця посіли: Бєлов Дмитро – I місце; Талах Олександр, Ватаєв Валерій – II місце; Батічков Олексій – III місце.
26 березня  викладач Головачов І. Є. провів  олімпіаду з предмету «Спеціальна технологія ремонту» в групі 181, професія «Електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ». Перемогу здобули: Бєляєв Володимир – I місце, Дугінов Кирило – II місце, Рєжец Олексій – III місце.
Цього ж дня під керівництвом майстра в\н Соколенка Д. В. учні групи № 181 організували акцію «Шанс для твоєї техніки», в ході якої провели технічне обслуговування те ремонт комп’ютерної техніки, обслуговування комп’ютерної мережі.
      27 березня викладач Ільченко О. В. провела міждисциплінарний виховний захід  - інтелектуальну гру «МетаФормат». Завдання гри виходили за межі спеціальних дисциплін, були розроблені з урахуванням міждисциплінарної взаємодії. У ході гри змагались команда слюсарів з ремонту автомобілів та команда електромеханіків з ремонту та обслуговування ЛОМ. Перемогу здобула команда «Авто-Star» (група № 151). Відзначено і активну участь команди «Терабайт» (групи №№ 181, 281).
  Того ж дня були підведені підсумки тижня методичної комісії «Загально-технічних дисциплін», нагороджено переможців та найактивніших учасників.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія