Меню сайту

   25 листопада 2016 року на базі нашого навчального закладу відбувся семінар викладачів фізики з питання «Залежність якості проведення уроку від вибору моделей, методів і навчальних технологій».
    Розпочинаючи семінар, Морозова Лариса Миколаївна, методист НМЦ ПТО у Херсонській області , зазначила, що  «Основними завданнями вчителя є озброєння учнів міцними знаннями основ наук, формування наукового світогляду, розвиток творчих здібностей учнів та їх всебічне виховання і визначна роль у досягненні цих завдань належить методам навчання, навчальним технологіям, що застосовуються викладачами на уроках».
      Дану тезу  цікаво розкрили у своїх виступах викладачі фізики : Буднік Н.О.( ДНЗ «Херсонське вище професійне комерційне училище»), Рогоцька Н.Ю (ДНЗ «Херсонський професійний суднобудівний ліцей»), Гондар В.В. (ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії»).
     Учасники семінару відвідали показовий урок фізики з теми «Сили тертя. Коефіцієнт тертя», який провів викладач нашого ліцею  Гондар Віталій Васильович у 181 групі.


   На закінчення семінару  викладачі  взяли активну  участь у тренінгу «Сучасний урок фізики – спільна праця вчителя і учнів», який провела методист ліцею Декалюк А.Г.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія