Меню сайту

З 16 по 20 березня 2015 року в ліцеї проходив тиждень методичної комісії поліграфічної галузі. Тиждень розпочався з виставки газет на комп’ютерну тематику.  

Професійне навчання операторів комп’ютерної верстки починається з освоєння клавіатури, а саме – набір тесту в клавіатурному тренажері, дивлячись тільки на екран монітора, або, як ми говоримо – «сліпим методом». Лідером в освоєнні цього методу став Лебідь Андрій (учень гр..191 «Оператор комп’ютерної верстки»), його показник – 316 символів за хвилину. Учень нагороджений почесною грамотою.

В рамках тижня проведено олімпіади з предметів професійно-теоретичного циклу в гр..191 «Оператор комп’ютерної верстки» та гр..121 «Друкар офсетного плоского друкування».

У конкурсі професійної майстерності з професії «Оператор комп’ютерної верстки» І місце зайняла Кулініч Альона (гр.. 392 «Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки»), ІІ місце – Дідан Олег (гр. 292 «Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки»), ІІІ місце – Даниленко Василь (гр..191 «Оператор комп’ютерної верстки»).

В останній день тижня відбувся конкурс «Хлопці чи дівчата?», в якому прийняли участь команди з 4 хлопців та 4 з кожної групи. У підготовці конкурсу активну участь прийняли майстри виробничого навчання Семенченко Ю.С., Салахова Н.А., Матвійчук М.Ю.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія