Меню сайту

   З 5 по 9 грудня в ліцеї пройшов тиждень права і підприємництва.

Організаторами та активними учасниками були члени молодіжного клубу «ОЛІМП». Ї

Розпочався тиждень  5 грудня.  Цього дня у холі ліцею було оформлено інформаційний стенд «Межу закону не переступи». Найбільш цікавими та змістовними були стіннівки груп 191, 292, 242, 142.

    У кабінеті «Основи правових знань та галузевої економіки» оформлена книжкова виставка-правова допомога «Судова система України». На виставці було представлено  практичні матеріали, які формують уявлення про систему судів України та дають можливість підготувати позов до суду.

    6 грудня відбувся конкурс знавців права серед учнів ліцею «Правовий компас», у якому взяли участь 12 юних правознавців. Конкурсні завдання були різноплановими: тести, завдання на встановлення відповідності та розташування у хронологічній послідовності, юридичні рівняння, практичні ситуації. Переможцем конкурсу став Лівшиць Владислав, гр.191. Ще 4 учні отримали Дипломи II та III ступенів: Бобинець Яна (141 гр.), Федоренко Юлія (141гр.), Потапова Тетяна (342гр.), Щербина Богдан (191гр.).

    7 грудня активісти молодіжного клубу ОЛІМП провели квест «Моя професія – шлях до успіху» для учнів шкіл міста. Під час квесту гості мали можливість відвідати майстерні та кабінети ліцею і познайомитись із професіями нашого навчального закладу. Захід пройшов жваво і цікаво, учні отримали багато корисної інформації та позитивні враження.

      8 грудня відбулась зустріч із представниками правоохоронних органів «Поліція Херсонщини на допомогу молоді». Начальник кримінальної поліції у справах дітей Лавро Оксана   познайомила учнів із їх правами, звернула увагу на безпечну поведінку в громадських місцях та місцях масового скупчення людей. Детально зупинилась на правах неповнолітніх під час спілкування з правоохоронними органами.

    На завершення тижня права та підприємництва 9 грудня  викладач Азовський М.Ю. провів  урок «Права людини», присвячений всесвітньому Дню прав людини. На уроці учні ознайомилися з основними положеннями Загальної декларації Прав Людини, проаналізували конституційні права і свободи громадян України, розглянули основні положення Декларації прав дитини.

    Найбільш активними у підготовці та проведенні тижня права та підприємництва були учні:

    Діброва Аліна – гр. 342,

    Кривонос Софія – гр. 342,

    Потапова Тетяна – гр. 342,

    Шморгун Артем – гр. 292,

    Преймачук Ніна – гр. 292,

    Щербина Богдан – гр. 191,

    Лівшиць Владислав – гр. 191,

    Федоренко Юлія – гр. 141.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія