Меню сайту

   06 березня 2017 року в ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії» відбулась насправді велика подія – це звітній концерт в рамках щорічного обласного фестивалю «Надія –Молодість-Майбутнє». Надія на кращу долю нашої держави, на нові можливості , мирне й щасливе майбутнє для всіх, кого ми кохаємо.     

   Наші учні продемонстрували свої таланти. Було підготовлено багато цікавих номерів різних жанрів. Український народ... Скільки мудрості, повчальності, моральної краси в його піснях, загадках, скоромовках, казках. Дуже багато цікавого в його обрядах, у святкуваннях різноманітних свят, яких у нашого народу чимало. Перший блок розпочався театром мод «Креативний пошук» з композицією «Україна» та фольклорною композицією «Дівчина україночка», яка присвячена вихованню дівчат в родині, а також дівочі вечорниці та сватання. Колективом учнів 342 групи під керівництвом класного керівника Зарубиної і.Р. були представлені композиції «Мати» та «Живи» у виконанні Аліни Дібрової та Єлизавети Козіної, Кривонос Софії та Мішиної Оксани.

   Поєму «Лілея прочитала Чупренко Євгенія, а Шморгун Артем та Андрій Перлов представили свої авторські вірші «Майдан» та «Прийшла весна».

   Незабутнє враження залишили пісні «Мова Єднання» у виконанні Марія Бобришевої та Рудико Оксани, «Времени нет» у виконанні Олександра Гуреєва, «Мої крила» у виконанні Анастасії Дзюби, «Stones» у виконанні Мішиної Ксенії та Кривонос Софії, «Квітка розмарія» у виконанні Юлії Федорової. Хореографічні композиції «Не відпускай мене», у виконанні Аліси Гришечкіної та Нижніього Владислава, композиція «Веснянки» у виконанні дівчат групи №142 та вальс у виконанні Олени Теренової та Щербини Богдана.

   Найяскравішими номерами був виступ учнів групи 192 в мініатюрі «Бабуся і гаджети» та виступ групи 191 в мініатюрі «Заправка».

   Акробатичний номер показали учні групи 281 під керівництвом Зуєвої І.В.

   Учасники та глядачі отримали багато емоцій, незабутні враження, відчуття згуртованості та гордості за наш ліцей.

Дякуємо нашим учасникам!

З нетерпінням чекаємо результатів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія