Меню сайту

«Україна – європейська країна»

1 вересня – святковий і хвилюючий день не лише для першокурсників та їхніх родин, а й для всіх учнів та педагогічного колективу ліцею. День знань розпочався першим уроком «Україна – європейська країна», який провела вчитель української мови та літератури Леонова Н.А. з допомогою учнів Шморгуна Артема (гр. 392) та Осадчої Катерини (гр. 292).

Україна – одна з найбільших держав Європи, географічний центр якої знаходиться поблизу с. Ділове Рахівського району Закарпатської області. Наша держава межує з сімома країнами й омивається Чорним і Азовським морями. Загальна площа складає 603,7 тис. кв. км, а довжина кордону – 7700 км.

У складі України 24 області та Автономна Республіка Крим. Столиця – місто-герой Київ.

Україна – унітарна, суверенна, незалежна, демократична і правова держава, яка має свої атрибути символіки: Конституцію, герб і прапор.

Згадуючи основні етапи становлення України як держави, хвилиною мовчання було вшановано пам’ять тих героїв, хто боровся за волю й незалежність рідної землі, і назавжди залишився в пам’яті нашого народу.

26 років незалежності, але це лише мить в тисячолітній історії нашого народу. Свідомість українців постійно змінюється. Майдан і Революція Гідності потрясли не тільки Україну, а й увесь світ. Незалежна Україна продемонструвала Європі й усьому світові, що українці – міцна духом нація, яка навчилася поважати себе і зуміла відстояти свій демократичний європейський вибір, до якого йшла століттями…

Учні нагадали, що Європа – це частина світу, розташована на заході Євразійського материка. Вона має площу 10,5 млн. кв. км, на якій існують 48 держав і проживає 730 млн. населення. Вона має свої символи: прапор, гасло та гімн. До Європейського союзу входять 28 країн.

Після урочистого уроку учні детальніше познайомилися зі своїми керівниками та відзначили цей святковий день цікавими екскурсіями та прогулянками.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія