Меню сайту

Твоя професія - майбутнє Херсонщини

На масовий захід з профорієнтації молоді «Твоя професія - майбутнє Херсонщини» завітали понад 1000 школярів з різних областей та міста.

Кожний професійно-технічний навчальний заклад показав «Майстер класи» професій. Обрання майбутньої професії важливе не тільки для самої молодої людини, - фактично, від цього вибору залежить і майбутнє цілої країни.

Учні ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії» представили всі професії, які набувають в ліцеї. Так учні Імшеницький Олексій, Гончаренко Давид, Кравченко Едуард показали, як працюють електрики з ремонту електроустаткування, електромонтери охоронно пожежної сигналізації Русін Сергій, Деліпей Едуард, Льовкін Станіслав показали роботу датчиків пожарної сигналізації, ремонт телефонів та комп’ютерної техніки показали учні, які отримують професію «Електромонтер з ремонту та обслуговування лічильно - обчислювальних машин» Гноянко Влад, Йорш Іван, Іванов Денис, продукцію друкарів офсетного плоского друкування та операторів комп’ютерної верстки представили Шморгун Артем, Таранюк Наталя, Чупренко Євгенія.

Оператори поштового зв’язку Кравченко Єлизавета, Ткаченко Катерина, Кріль Ганна, Шевченко Юлія, Королько Тетяна та Єлфімова Віолетта пропонували надіслати вітання бійцям учасникам АТО. Запрошені з радістю писали листівки, навіть віршовані.

Учні самодіяльного колективу під керівництвом Сірош І.В. представили агітаційну виставу «Шлях до успіху».

Запрошуємо на навчання в наш учбовий заклад. Настає час фахівців! Обирайте свій професійний шлях! Будемо змінювати Херсонщину на краще разом!

Фото - профорієнтація
Фото - профорієнтація
Фото - профорієнтація
Фото - профорієнтація
Фото - профорієнтація
Фото - профорієнтація
Фото - профорієнтація
Фото - профорієнтація

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія