Меню сайту

Спілкувалися викладачі охорони праці ПТНЗ Херсонщини

3 жовтня 2017року на базі ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії» відбулося засідання круглого столу викладачів охорони праці ПТНЗ на тему:«Інноваційні підходи до проведення уроків охорони праці».

У роботі круглого столу взяли участь 20 викладачів ПТНЗ м. Херсона та області. На засіданні розглядалися питання модернізації професійно-технічної освіти на період до 2020 року, технології компетентнісного навчання, впровадження кейс-технологій та ігрових технологій на уроках охорони праці, використання інформаційно-комунікаційних технологій на заняттях, питання реалізації творчого потенціалу учнів шляхом особистісно-орієнтованого підходу при вивченні охорони праці, а також використання інноваційних засобів навчання.

Практичний приклад використання сучасних педагогічних технологій та інтерактивних методів навчання на показовому уроці з предмета «Охорона праці» у 151 групі «Слюсар з ремонту автомобілів» продемонструвала викладач Херсонського професійного ліцею зв’язку та поліграфії О.Кучерюк. Тема уроку: «Послідовність надання першої долікарської допомоги. Реанімація потерпілого». На уроці учні ознайомилися із послідовністю, принципами та засобами надання першої долікарської допомоги, а також з діями рятівника при виникненні нещасних випадків.

Заняття пройшло жваво, цікаво і найголовніше – корисно для учнів, адже найцінніше в цьому світі – наше життя і здоров’я. Викладачі охорони праці на засіданні круглого столу отримали нові знання, обмінялися новими ідеями, які зможуть розвинути і застосувати у своїй роботі.

Урок з охорони праці
Урок з охорони праці
Урок з охорони праці
Урок з охорони праці
Урок з охорони праці
Урок з охорони праці

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія