Меню сайту

Засідання круглого столу викладачів та майстрів виробничого навчання немасових професій ПТНЗ Херсонщини

6 грудня на базі Херсонського професійного ліцею зв’язку та поліграфії відбулося засідання круглого столу на тему:«Сучасні педагогічні технології». У засіданні взяли участь викладачі та майстри виробничого навчання немасових професій ПТНЗ м. Херсона та області.

У своєму виступі методист НМЦ ПТО в Херсонській області Павліха В.С. наголосив на актуальності даного питання, адже час вимагає змін до процесу навчання. Педагог не повинен давати учням готовий матеріал, він має вчити їх самостійно шукати істину, робити власні висновки, застосовувати свої знання на практиці. Володимир Степанович також розповів про можливості конструктора тестів на основі PowerPoint, можливості та перспективи використання різних програм для створення електронних підручників, зокрема робота в програмі Flip PDF Professional.

Власним досвідом роботи поділився майстер виробничого навчання Соколенко Дмитро Вікторович (ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії»). Він розповів, як використовує в своїй роботі різні методи навчання (проблемний метод, пошуково-дослідницький та ігрові технології).

Майстер виробничого навчання Головачов Ігор Євгенійович (ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії») розповів про перспективу використання QR-кодів в навчанні та поділився власними напрацюваннями з даного питання.

Викладачі та майстри виробничого навчання також відвідали виховний захід професійного спрямування – інтелектуальну гру-змагання «МетаФормат», на якому змагалися команди «Терабайт» (професія Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин») та команда «Трансформатор» (професії «Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування» та «Електромонтер охоронно-пожежної сигналізації»). Хлопці продемонстрували свої професійні знання у конкурсах «Вибір», «Ерудит», «Вірю-не вірю», «Професіонал». У результаті змагань перемогла команда «Трансформатор».

Учасники круглого столу обмінялися досвідом роботи з теми: «Сучасні педагогічні технології» та отримали нові ідеї для подальшого їх втілення у своїй роботі.


Семінар Семінар Семінар Семінар Семінар

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія