Меню сайту

Педагогічні читання - 2018

2018 року виповнюється 100 років від дня народження видатного педагога-гуманіста Василя Олександровича Сухомлинського. Його праця та творчий спадок поширені не лише в Україні, а й за її межами, у зв’язку з чим передбачається відзначення цієї дати не лише на державному, а й на міжнародному рівні.

«Ми маємо справу з найскладнішим, неоціненим, найдорожчим, що є в житті, - з людиною. Від нас, від нашого вміння, майстерності, мистецтва, мудрості залежить її життя, здоров’я, розум, характер, воля, громадянське й інтелектуальне обличчя, її місце і роль у житті, її щастя» - цими словами великого педагога В.О. Сухомлинського розпочалися педагогічні читання «Василь Олександрович Сухомлинський: педагогіка, спрямована в майбутнє, що традиційно проходять у нашому навчальному закладі після новорічних свят.

Учасники педагогічних читань переглянули відеофільми про педагога, а також виступили з цікавими та змістовними доповідями.

Досвідом роботи із використання спадщини Сухомлинського поділились: методист Декалюк Г.Г. «Василь Олександрович Сухомлинський – учитель, філософ, мудрець», викладач Свідер Л.М. «Система вимог В.Сухомлинського до діяльності педагога». Салахова Н.А. «Проблема розвитку творчої особистості педагога та учня у педагогічній спадщині В.О. Сухомлинського»., Азовський М.Ю.«Ідеї патріотичного виховання у спадщині В.Сухомлинського», Леонова Н.А. «Творче використання ідей В.О.Сухомлинського у педагогічному просторі вчителя – словесника», Гондар В.В. «Знання потрібні перш за все для того, щоб стати людиною. Використання ідей В.О. Сухомлинського на уроках фізики», Ткачук І.Б. «Практичне впровадження ідей В.Сухомлинського в процесі викладання хімії», Зуєва І.В. «Використання педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського на уроках фізичного виховання. Здоров’язберігаючі технології».

Сьогодення наше засвідчує: творчість В.О. Сухомлинського належить до тих здобутків української та світової педагогічної науки і практики, які є фактично невичерпними, а його гуманістичні ідеї – це ідеї майбутнього. Гуманізм є домінантою його навчально-виховної системи, яка спонукає нас, педагогів, задуматися над багатьма педагогічними проблемами.

Педагогічні читання
Педагогічні читання
Педагогічні читання
Педагогічні читання

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія