Меню сайту

Співпраця продовжується

Бібліотека нашого ліцею давно співпрацює з Херсонською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова.

07 лютого на базі нашого закладу було проведено тренінг «Асоціативне мислення в мас–медіа»,в ході якого працівники бібліотеки продемонстрували учням груп 142 «Оператор поштового зв’язку. Секретар керівника (організації, підприємства, установи)» та 281 «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин» в чому полягає різниця між інформацією та пропагандою.

Сучасне розуміння інформаційної системи передбачає використання комп’ютера як основного технічного засобу обробки інформації.

Прагнення дізнатись про щось нове властиве всім людям. Одні щоденно просиджують у бібліотеці, іншим досить щотижневої газети, треті живуть в Інтернеті. Але чи завжди інформація є інформацією? Можливо, це пропаганда? В цьому змогли розібратися працівники бібліотеки разом з учнями. Вони переглянули відеоролики про різницю між інформацією та пропагандою.

Учні визначали, що таке інформація та що таке пропаганда за допомогою плакатів, наводили приклади, звідки вони отримують інформацію (відповіді були досить змістовними), заповнювали порівняльні таблиці, підводили підсумки.

Така співпраця ознайомлює учнів в чому полягає суть асоціативного мислення, змушує учнів думати, а також дає можливість згуртувати учнів, працювати разом.

Такі заходи неможливі без створення особливої емоційної атмосфери захопленості, яка досягається за допомогою живого слова бібліотекаря, зорових образів, ігрових ситуацій.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія