Меню сайту

Талановита людина – талановита в усьому

Щорічною чудовою традицією в нашому ліцеї є виступ педагогічного складу «Сузіря талантів».

Вони можуть не лише професійно викладати, а й талановито виступати. Викладачі влаштували концерт для своїх учнів. Цього року дійство приурочили до Дня закоханих.

У новому, яскравому амплуа перед учнями постав викладацький склад майстрів та викладачів. Вже традиційно вони влаштовують концерт, демонструючи все нові і нові таланти.

Почався виступ з літературно музичної композиції «Крила кохання» у виконанні жіночого складу і тут дебютували майстер виробничого навчання Котеленець В. А. та викладач історії Азовський М. Ю. Яскравими, творчими, натхненними були виступи жіночого ансамблю «Надія», декламування віршів у виконанні викладачів Леонової Н. А , Ільченко О.В. Юрьєвої Ю.М., Лавриненко А. В. Порадували нас запальними українськими піснями О. А. Кучерюк, О. В. Комарницька, І Б Мирошникова , Т.М. Васильєва.

Та справжній фурор був, коли майстри виконували сценки перевтілившись в образи інших людей, справжні актори театру викладачі Таранущенко В. М., Зуєва І В, майстри Харабара К.В, Салахова Н.А., Соколенко Д.В.

Зірвав зал аплодисментами та веселим сміхом майстер виробничого навчання В. П. Бєляєв у сценці «Доця»

Як розповідають майстри, свою роботу вони люблять, а учні своїм запалом їх постійно надихають на щось новее, цікаве, творче.

Учні після концерту говорили : «Ви знаєте, концерт дуже цікавий і позитивний, як і всі роки. Сьогодні ми побачили наших викладачів таких талановитих, та прекрасних. Вони всі молодці.»

Загалом, концерт подарував усім відвідувачам віру у краще. Адже в ліцеї переконані, лише згуртувавшись ми зможемо пережити важкі часи і жити в радість.

Учитель - це не просто професія, це покликання, вони віддають частинку своєї душі дітям. А головне показують добрий приклад, який набагато кращий ніж слова. Адже ці люди - вчителі, своєю працею, даруючи свої знання учням, роблять великий внесок у розвиток людської особистості, і тим самим у розвиток нашого суспільства.

Наші таланти
Наші таланти
Наші таланти
Наші таланти
Наші таланти
Наші таланти
Наші таланти
Наші таланти
Наші таланти
Наші таланти
Наші таланти
Наші таланти

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія