Меню сайту

Методичний тиждень

Методичний тижденьВідповідно до плану методичної роботи ліцею на 2017-2018 навчальний рік, з метою реалізації єдиної методичної проблеми ліцею, забезпечення методичного супроводу з 23 по 27 квітня 2018 року в ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії» проходив методичний тиждень «Розвиток мобільності, креативності, творчості педагога та учня як важливого інструмента особистісної і професійної самореалізації».

Завданням методичного тижня було:

 • удосконалення педагогічної майстерності педагогів шляхом організації та проведення методичних заходів;
 • формування творчого педагогічного середовища;
 • створення умов для виявлення та ефективного вивчення і впровадження передового педагогічного досвіду;
 • вивчення сучасних технологій, форм і методів навчання;
 • оволодіння методикою педагогіки співробітництва, спільної творчої діяльності педагогічних працівників та учнів;
 • створення умов і прищеплення навичок самоосвіти.

Програма Тижня передбачала наступні заходи:

23.04.2018 р. У конференц-залі відбулося урочисте відкриття методичного тижня, оголошено план проведення заходів тижня. Цього дня у бібліотеці ліцею було організовано виставку літератури з теми тижня «Від творчого педагога до творчого учня».

24.04.2018 р. Цікаво і корисно для педагогів пройшло відкрите засідання школи педагогічної майстерності, яку організували члени методичної комісії загальноосвітніх дисциплін «Створення належного психологічного клімату на уроці». Мета заходу: довести, що виникнення конфліктів є об’єктивним і неминучим явищем сучасного життя, визначити причини виникнення конфліктів між учнями та вчителем, а також визначити шляхи управління та вирішення конфліктів,що сприяє становленню відповідальності, поліпшенню стосунків між людьми.

25.04.2018 р. Виховний захід професійного спрямування «Час зв’язку» зібрав в актовій залі учасників конкурсу – команди «Поштовички» та «Зв’язківці», а також вболівальників – учнівський та педагогічний колектив. Майбутні оператори поштового зв’язку змагалися у різних конкурсах: «Візитна картка», «Домашнє завдання», «Слова на вітер», «Наведи лад», «Обладнай робоче місце», «Видатні особистості України», «Вітальна листівка», «Дешиврувальник». На конкурсі дівчата продемонстрували свої знання та вміння з обраної професії, проявили свою творчість та креативність. За результатами конкурсів журі визначило переможцем команду «Поштовички».

26.04.2018 р. З метою розвитку творчості, креативності педагогів, формування професійної компетентності, комунікативних умінь і навичок було проведено засідання круглого столу «Готовність викладача та майстра в/н до творчої професійної діяльності». Викладачі та майстри в/н з’ясували, яким має бути сучасний педагог, якими рисами має володіти творчий вчитель, а також самі мали мали можливість продемонструвати свої творчі здібності та креативність, виконуючи різноманітні завдання ( «Оголошення», « Портрет творчого вчителя», «Колаж», «Казковий вернісаж», «Реклама», «Видиранка»). Виконавши тест, педагоги змогли виявити власну готовність до творчої професійної діяльності. Як підсумок заходу, пригадали слова Т. Едісона «Творчість – це десять відсотків натхнення і дев’яносто відсотків важкої праці».

27.04.2018 р. З метою практичного формування мобільності, згуртованості педагогічного колективу було проведено педагогічний квест «Формування мобільності педагога у сучасному освітньому просторі». Подорожуючи педагогічними станціями, викладачі та майстри ліцею продемонстрували свої знання та вміння з методики, психології, педагогіки, охорони праці, правознавства, фізичної культури. В результаті запеклої боротьби перемогу здобула методична комісія загальноосвітніх дисциплін.

Цього ж дня у конференц-залі відбулося підведення підсумків методичного тижня. Варто відмітити, що всі заплановані заходи виконані. Вони були різноплановими і проходили вчасно – відповідно до плану тижня. Завчасно були підготовлені матеріали заходів та представлені в методичний кабінет. Проаналізувавши бланки зворотнього зв’язку, переважна більшість педагогів схвально оцінили проведені заходи та висловили побажання і надалі проводити в ліцеї методичні тижні.

Методичний тиждень
Методичний тиждень
Методичний тиждень
Методичний тиждень
Методичний тиждень
Методичний тиждень
Методичний тиждень

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія