Меню сайту

УВАГА!    З метою виховання почуття патріотизму, гордості за навчальний заклад, виявлення та підтримки кращих фотолюбителів, стимулювання творчого росту учнів та на відзначення 75-річчя професійно-технічної освіти України з 04 по 16 травчня 2015 року в ліцеї буде проходити І етап обласного фотоконкурсу "Мій навчальний заклад". 
 
   До участі у конкурсі запрошуються усі учні ліцею. Надіслані на фотоконкурс роботи мають відображати реальні життєві ситуації, в яких центральною фігурою є учні та викладачі навчального закладу, сцени із життя навчального закладу.

   Фотографії мають бути зроблені лише на території навчального закладу та безпосередньо в приміщенні ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії».

  На конкурс не приймаються фотографії, сюжет яких пропагує вживання алкогольних напоїв, тютюнопаління, насилля, релігійну та етнічну ворожнечу, які містять політичну рекламу, а також фотографії непристойного змісту.

      Фотографії, які не відповідають вищезазначеним вимогам, розглядатися не будуть.

  Фотографія може бути як у кольоровому, так і в чорно-білому виконанні. Фотороботи повинні бути без оформлення (без рамок, надписів, дати тощо), вкладені у файли.

    На підставі рішення журі І етапу конкурсу визначає  переможців та призерів. Конкурсні роботи переможця (І місце) та призерів конкурсу (ІІ, ІІІ місця) подаються до Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти для участі у ІІ етапі обласного фотоконкурсу «Мій навчальний заклад».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія