Меню сайту

Професійний орієнтир

Професійно-орієнтаційна робота, що має на меті підготовку підростаючого покоління до свідомого вибору професії, є невід’ємною частиною роботи ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії». Підтвердженням цього є старт майстер-класів для учнівської молоді шкіл м. Херсона.

Вже 9 жовтня 2018 року наш ліцей радо приймав гостей – учнів 9 класу закладу освіти №32 на майстер-класі з професії «Оператор поштового зв’язку». День проведення зустрічі обрали не випадково, адже саме 9 жовтня відзначається Всесвітній день пошти.

Захід розпочався з екскурсії кабінетами та виробничими майстернями закладу, а продовжився у навчальному відділенні поштового зв’язку, де учнів чекав майстер-клас від майстра виробничого навчання Кобець О.В. та її учениць, майбутніх операторів поштового зв’язку.

Тут дев’ятикласники дізналися історію розвитку поштового зв’язку, познайомилися з послугами, що надає Укрпошта, значенням та особливостями даної професії.

З нагоди близького свята Дня захисника Вітчизни та Покрови Пресвятої Богородиці, учні мали змогу написати листи у вигляді голуба з підтримкою та побажаннями воїнам-захисникам Батьківщини та відправити їх у великому конверті нашим героям. Із захопленням діти клеїли марки, ставили календарним штемпелем печатки, запечатували конверти за допомогою сургуча, виявили справжню цікавість до професії.

Позитивна атмосфера заходу, зацікавленість гостей до всього, що відбувалося, дає нам впевненість у нашій роботі і сподівання на те, що молодь переконається у престижності та перспективності професійної освіти. Тож чекаємо на нові зустрічі у нашому ліцеї.

майстер-клас
майстер-клас
майстер-клас
майстер-клас
майстер-клас
майстер-клас

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія