Меню сайту

    
    Бути добрим нелегко. Треба не тільки говорити про добро, а чинити добрі справи.

    З метою виховання у підлітків   духовно – моральних  цінностей, чуйності, любові, милосердя в ліцеї проводиться волонтерська робота в ліцеї.  До участі у волонтерському рухові залучаються всі бажаючі учні та педагогічний колектив ліцею.

   З 15 по 24 грудня 2014 року ліцеїсти приймали участь в Всеукраїнської акції «Від серця до серця» на підтримку дітей хворих онкологічними захворюваннями.  Завдання акції  -  донести інформацію  до учнів навчального закладу, про біду дітей хворих на рак, знайти відгук у дитячих серцях і власним прикладом допомогти цим дітям.

   Під час акції учнівське самоврядування ДПТНЗ «Херсонський професійний  ліцей зв’язку та поліграфії» разом з педагогічним  колективом прийняли участь в Новорічній ярмарці «Подари надію дітям» . Учні своїми руками створили різноманітні поробки. печива, іграшки та продавали їх.  Так учні 142 групи «Оператор поштового зв’язку, секретар керівника»  продавали прикраси для дівчат та смачні печива. Група 171 «перукар, перукар модельєр» виготовила та продавала затискачі для волосся, Групи швейних професій 111 , 213, 312 представили вироби пошиті власними руками, сніговики, браслети виготовлені із стрічок, м’які іграшки. Група 181 «Електромеханік з ремонту та обслуговування лом» та група  292 « Оператор комп’ютерної верстки, оператор комп’ютерного набору»  продавали торти та  різноманітні печива, які спекли самі.  Під час ярмарки було вилучено 885 гривень. 

  В благодійної акції  приймали участь також майстри та викладачі ліцею. Вони  підготували та провели  благодійний концерт. Де були використані різноманітні жанри: пісні, танці, гуморески, сценки.  Приймали участь в концерті Матвійчук М.Ю, Семенченко Ю.С., Леонова Н.А., Юриста І.П., Докучаєв О.В., Куцевол О.І., Комарницька О.В., Нечепоренко Т. М., Васильєва Т.М., Юрьєва Ю.М., Яресько О.М, Головачов І.Є., Соколенко Д.В., Драч В.Ф., Пихидчук І.С., Зарубіна І.Р., Кучерюк О.А., Чурсіна О.І.  За концерт було зібрано 460 гривень.

   Всі кошти від благодійної акції у сумі 1345   гривень  будуть передані на допомогу онкохворим дітям з відділення гематології Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні.
 
Фотозвіт з дня проведення акціі, можно подивитись на сторінці офіційної фотогалереї, або за посиланням.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія