Меню сайту

Талановита людина – талановита в усьому

Щорічною чудовою традицією в нашому ліцеї є виступ педагогічного складу «Сузір’я талантів».

Вони можуть не лише професійно викладати, а й талановито виступати. Викладачі влаштували концерт для своїх учнів. Замість звичного класу – сцена ліцею, викладання уроків – спів та художнє слово.

У новому, яскравому амплуа перед учнями постав викладацький склад майстрів та викладачів. Вже традиційно вони влаштовують концерт, демонструючи все нові і нові таланти.

Почався виступ з літературно музичної композиції «Я мати» у виконанні жіночого складу. Декларування віршів у виконанні викладачів Комарницької О.В., Васильєвої Т.М., Юрьєвої Ю.М., Волос М.М., Платонової С.В., Кучерюк О.А. Яскравими, творчими, натхненними були виступи жіночого ансамблю «Надія». Порадували нас запальними українськими піснями Кучерюк О.А, . Комарницька О.В, Юрьєва Ю.М., Гропянов А.М., Соколенко Д.В.

Та справжній фурор був, коли майстри виконували сценки перевтілившись в образи інших людей, справжні актори театру викладачі Котеленець В.А., Зуєва І В, Харабара К.В, Комарницька О.В., Соколенко Д.В., Головачов І.Є., Платонова С.В.

Зірвав зал аплодисментами майстер виробничого навчання Головачов І.Є , який виконував рок музику.

Як розповідають майстри, свою роботу вони люблять, а учні своїм запалом їх постійно надихають на щось нове, цікаве, творче.

Учні після концерту говорили: «Ви знаєте, концерт дуже цікавий і позитивний, як і всі роки. Сьогодні ми побачили наших викладачів таких талановитих та прекрасних. Вони всі молодці.»

Загалом, концерт подарував усім відвідувачам віру у краще. Адже в ліцеї переконані, лише згуртувавшись ми зможемо пережити важкі часи і жити в радість.

Вчителі, своєю працею, даруючи свої знання учням, роблять великий внесок у розвиток людської особистості, і тим самим у розвиток нашого суспільства.

Сузір’я талантів
Сузір’я талантів
Сузір’я талантів
Сузір’я талантів
Сузір’я талантів
Сузір’я талантів
Сузір’я талантів
Сузір’я талантів
Сузір’я талантів
Сузір’я талантів
Сузір’я талантів
Сузір’я талантів
Сузір’я талантів
Сузір’я талантів
Сузір’я талантів

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія