Меню сайту

Методичний тиждень у ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії»

Відповідно до плану методичної роботи ліцею на 2018-2019 навчальний рік, з метою реалізації єдиної методичної проблеми ліцею, забезпечення методичного супроводу освітнього процесу, підвищення професійної компетентності педагогічних кадрів, з 20 по 24 травня 2019 року у ліцеї було проведено методичний тиждень на тему: «Формування професійної компетентності педагога як необхідність в підготовці кваліфікованого робітника».

Розпочався методичний тиждень його відкриттям 20.05.19р. Цього ж дня класні керівники зібралися на методичні посиденьки «Педагогічна майстерність сучасного класного керівника: її стимули і можливості». А ще цього дня була відкрита виставка творчих робіт наших педагогів «Творчий педагог-це я!».

21.05.19р. пройшов семінар з елементами тренінгу «Формування професійної компетентності сучасного педагога – вимога часу».

22.05.19р. наші викладачі та майстри в/н продемонстрували свої таланти у огляді-конкурсі художньої творчості «Сузір’я талантів» серед педагогічних працівників.

23.05.19р. відбулося об’єднане засідання методичних комісій на тему: «Сучасний компетентнісно - зорієнтований урок. Яким йому бути?».

24.05.19р. наші викладачі та майстри в/н взяли участь у діловій грі з елементами тренінгу «Жив-був педагог». Цього ж дня було підведено підсумки методичного тижня.

Проаналізувавши проведену роботу, прийнято рішення у майбутньому націлити всіх учасників освітнього процесу до пошуку нових методик навчання, виховання, підвищення рівня самоосвіти, збагачення перспективного педагогічного досвіду з урахуванням креативних здібностей педагогів та їх вихованців.

Хочемо подякувати усім учасникам методичного тижня, особливо тим, хто безпосередньо готував і проводив заходи (Кучерюк О.А.., Ільченко О.В., Радецька Н.І., Свідер Л.М., Платонова С.В., Азовський М.Ю. Сірош І.В. та усім творчим, талановитим педагогам, які брали участь у конкурсі художньої самодіяльності «Сузір’я талантів» та виставці «Творчий педагог-це я!». Бажаємо усім творчого натхнення, нових педагогічних ідей, знахідок та нових успіхів!

Методичний тиждень
Методичний тиждень
Методичний тиждень
Методичний тиждень
Методичний тиждень
Методичний тиждень
Методичний тиждень
Методичний тиждень
Методичний тиждень
Методичний тиждень

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія