Меню сайту

Щоб країна могла жити, треба, щоб жили права

Адам Міцкевич


 
 З 8 по 12 грудня 2014 р. за ініціативи та активного сприяння молодіжного клубу «ОЛІМП» у ліцеї пройшов тиждень права і підприємництва. Усі заходи були спрямовані на формування правової свідомості учнів, виявлення та підтримку найбільш відповідальної та мотивованої  до підприємництва молоді.

  Бізнес-марафон «Власна справа» зібрав активних, цілеспрямованих, можливо, майбутніх підприємців. Марафон розпочався з обміну цікавими, практичними та змістовними бізнес-ідеями. Після чого учасники презентували найбільш перспективні бізнес-проекти. Серед них салон-ательє Юлії Марченко, художня школа Сергія Горохова, комп’ютерний клуб Андрія Лебедя та інші.

  У фотоконкурсі «Твої права крізь об’єктив», присвяченому  Міжнародному дню прав людини, взяли участь фотоаматори, які подивились на світ навколо через призму права. Грамотами відзначено кращі роботи: «Право на свободу віросповідання» (автор Ірина Подгорна), «Право на шлюб» (автор Оксана Литвиненко), «Право на захист і допомогу», (автор Аліна Саранчук). Перше місце за рішенням журі посіла робота «Право на громадянство» (автор Єлизавета Крицька).

       Молодіжний клуб "ОЛІМП" вирішив перевірити насуільки обізнані з правами людини учні нашого ліцею, як вони орієнтуються в правовому просторі, і хто робить це краще - хлопці чи дівчата.

     У ерудит-шоу "Правовий компас" змагались команди "Пані Справедливість" (Ірина Подгорна, Юлія Миргород, Ганна Ємельянова, Анастасія Костенко) і "Пан Закон" (Роман Клявлін, Павло Мамоньов, Валерій Чернишенко, Владислав Добровичан). Команди гідно пройшли всі випробування: розминка "Маю право", дебати "Чоловіки чи жінки?", "Ерудит", музичний раунд "Почуй право", "Ситуація", творчий раунд "Про права з креативом".

       Голоси, які справедливе та неупереджене журі в еожному раунді віддавали одній з команд, фіксувались на "Правовому компасі". У напружених перегонах команди набрали однакову кількість балів. Наш "Правовий компас" визначив, що основні орієнтири в житті людини - Закон і Справедливість.

  
  У сучасному світі підприємливість, знання своїх прав, уміння реалізовувати їх у житті – це ключ до успіху кожного, до процвітання держави. Саме від нас молодих залежить, яким буде не лише наше майбутнє, а й майбутнє України. Ми переконані:

«Ми змінимо світ, зітрем стереотипи.
Ми молодь України, її шалені діти.
Ми змінимо світ, ми можем це зробити!..»


Молодіжний клуб «ОЛІМП»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія