Меню сайту

        29 жовтня у ДПТНЗ "Херсонський професійний ліцей зв'язку та поліграфії" було проведено виховну годину на тему: "Продукти харчування - наші друзі і вороги".

Відповідальний: викладач  Декалюк Г.Г.

Мета заходу: розширити уявлення учнів про корисні і шкідливі продукти,  раціональне харчування, пригадати традиції української кухні, визначити залежність здоров'я людини від впливу на нього продуктів харчування; виховувати в учнів прагнення берегти своє здоров'я, як найдорожчий скарб.

У проведенні заходу взяли участь учні 141 і 121 групи. Вихованці прослухали інформацію про здоров'я і його складові, про  корисні і шкідливі  продукти, переглянули відеоролики на цю тему, пограли в гру  " Завжди, іноді, ніколи", виконали тест "Правила раціонального харчування", пригадали традиції української національної кухні.

На основі почутої інформації учні складали "Меню студента". Наприкінці заходу усі присутні пригощалися соковитими яблуками.

Сподіваємося, ця година спілкування стала корисною для всіх, а на запитання "Що і як саме їсти?" кожен знайде правильну відповідь, яка допоможе зберегти здоров'я і підвищити життєвий тонус.    

 

   

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія