Меню сайту

    9 жовтня світове поштове співтовариство відзначає Всесвітній День пошти. Ця дата пов`язана зі створенням 1874 року Всесвітнього поштового союзу, членом якого є і Україна. Напередодні,  у ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії» відбулася зустріч з представниками Херсонської дирекції УДППЗ «Укрпошта», а саме: директором Вертманом Михайлом Хаїмовичем, першим заступником Барановим Андрієм Наумовичем, заступником директора з питань послуг Фомічовою Тетяною Степанівною та помічником директора Плеканом Богданом Сидоровичем.
      Майстер виробничого навчання Кобець Оксана Володимирівна провела виховний захід «Всесвітній День пошти». Учні мали можливість ознайомитися з історією виникнення Всесвітнього Дня пошти та з історією пошти, її роль і завдання в процесі розвитку суспільства, роботу національної пошти, про нові послуги, що надаються Укрпоштою.
      Традиційно, у всьому світі, починаючи з 9 жовтня, проводиться Міжнародний тиждень листа. Цього року відбулася акція "За мир у єдиній країні". Вертман М.Х. запропонував учням ліцею долучитися до акції та написати листа з побажаннями миру та єдності друзям, родичам або ж незнайомій людині у будь-який куточок України. У подальшому листи будуть розіслані адресатам та опубліковані на корпоративному сайті Укрпошти та в газеті «Поштовий вісник».
У рамках акції 9 жовтня у всіх областях України одночасно відбудеться урочисте спецпогашення поштового конверту «Україна – єдина країна», учні гр. 141 «Оператор поштового зв’язку» були запрошені до головного Поштамту м. Херсона, де можна буде придбати пам’ятну поштову марку і залишити відбитки святкового штемпеля.
        Херсонська дирекція УДППЗ «Укрпошти» підготувала особливі подарунки, адже зустріч відбулася ще й напередодні Дня вчителя, - нариси з історії української пошти у 2-х томах «От гінця до Інтернету» та серію листівок «Подорожуємо Херсонщиною».
         З привітальним словом до гостей виступила директор ліцею Надія Іванівна Лучко.
         Михайло Хаїмович висловив подяку колективу ліцею за плідну та тісну співпрацю з нашим навчальним закладом.

 

 

 

 

 

 Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія