Меню сайту

 

   Гордістю та надією  кожного навчального закладу є випускники. Кожен з них залишає у вчительському серці іскорку себе. Але найбільшою окрасою та гордістю для вчителів є медалісти. Одним з таких яскравих випускників нашого Херсонського професійного ліцею зв’язку та поліграфії став срібний медаліст Марковський Георгій Феліксович, випускник групи 392 (за фахом «Оператор        комп’ютерного набору, оператор комп’ютерної  верстки»).

     Георгій спочатку навчання в ліцеї показав високий рівень знань. Його характерною рисою є цілеспрямованість і самовдосконалення. Він багато читає, розуміючи, що сучасна Україна потребує розумної, освіченої молоді, здатної освоїти новітні технології, грамотно вести діалог. Творча атмосфера ліцею додала йому рішучості при досягненні своєї мрії – отримати якісні знання та сучасну професію.

    Георгій має нахил до точних дис­цип­лін,  цікавиться інформаційними технологіями, дос­конало володіє комп’ютером, прагне щоразу пізнавати  нове. За час навчання в ліцеї він неодноразово брав участь в конкурсах та олімпіадах з математики, фізики та інформатики, виборюючи призові місця, а також двічі ставав переможцем ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій.  

   Постійно удосконалюючи свою майстерність, Георгій посів ІІ місце в обласному конкурсі професійної майстерності серед учнів ПТНЗ «Кращий з професії «Оператор комп’ютерного набору»». Це є свідченням його наполегливої праці та старанності.

   Марковський Георгій вихований, дружелюбний, ерудований, з хорошим почуттям гумору. Він з пошаною ставиться до старших і наполегливо йде до поставленої мети, чому спри­яють активність та енер­гійність хлопця. Завдяки такій своїй цілеспрямованості перед ним відкриті всі двері вищих навчальних закладів  України.

   Педагогічний колектив Херсонського професійного ліцею зв’язку та поліграфії щиро вітає свого вихованця, Марковського Георгія,  з отриманням найвищої  нагороди – срібної медалі «За досягнення у навчанні».  Медаль – це результат  важливої та копіткої праці, який дозволить в подальшому житті досягти поставленої мети, це показник вміння відстоювати свої погляди та переконання, впоратися з усіма життєвими випробуваннями й досягти великих успіхів.

   Ми щиро віримо, що на шляху нової широкої дороги у самостійне життя, де відкриваються перспективи та можливості реалізувати себе як особистість, Георгій буде пам’ятати, що він є випускником нашого ліцею, який дав йому поштовх до високих починань і звершень, вказав на високі горизонти професійного удосконалення, прищепив повагу та любов до рідної землі.   

    Нехай завжди з ним буде благословенна любов його матері та вчителів, надія на власні сили, віра в щасливе майбутнє, прагнення – знайти себе і своє місце в цьому житті.

    Тож, бажаємо нашому срібному медалісту, Марковському Георгію, блискучих досягнень, які для нас, вчителів та майстрів, стануть винагородою за терпіння та копітку вчительську працю. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія