Меню сайту

                                                                Головна надія країни –
                                                               правильне виховання дітей.
                                                                                                                                                                                             Е. Роттердамський


 
                                                          Творення людини - це найвища                                                           напруга всіх духовних сил: 
                                                         це і життєва мудрість, і                                                                        майстерність, і мистецтво. 
                                                                            В. Сухомлинський

    

        Золота медаль - вища нагорода, яку може отримати учень, закінчивши навчальний заклад. Це найкраща оцінка за працю, старання та високі успіхі в навчанні. Її наявністьпрактично не дає ніяких особливих пільг при вступі до вузу або на роботу, але відображає рівеньпідготовки учня до виходу в життя. Медалісти викликають повагу завдяки своїй працьовитості, ретельності, наполегливості та знанням.

     Ось і в нашому закладі, ДПТНЗ "Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії",  вперше, Чудесенко Антон, випускник групи 381(за фахом «Електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ»), був нагороджений Золотою медаллю.
    Антон прийшов зі школи до ліцею уже маючи високий рівень знань та високий бал свідоцтва.
Нова атмосфера, нові вчителі та друзі в ліцеї  лише додали Антону рішучості при досягненні своєї мрії – отримати якісні знання та сучасну професію. Він надзвичайно старанний і наполегливий не тільки у нав­чанні, а й у освоєнні професії. Антон має нахил до точних дис­цип­лін, але любить  літературу та історію. Вихований у шанобливому ставленні до рідної мови, до всього націо­нального, він неодноразово займав призові місця в І та ІІ етапах Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, брав участь в обласних олімпіадах з навчальних пред­метів. Він цікавий співбесідник, багато читає, любить поезію, має широкий кругозір, прагне щоразу пізнавати щось нове.
Антон вихований, тактовний, дружелюбний, скромний, з хорошим почуттям  гумору. Завжди  шанобливо ставиться як до старших, так і до молодших  за  себе, чим  заслужив авторитет серед учнів і вчителів. Його зовнішня та внутрішня інтелектуальність викликає повагу.  Старанний і цілеспрямований, Антон уміє йти до визначеної мети, чому спри­яють активність та енер­гійність хлопця. Розуміє, що постійне професійне вдосконалення й навчання, допоможуть здій­с­нитися його задумам – поступити до ХНТУ на факультет кібернетики. Дуже віриться, що мрія його здійсниться.
     Весь педагогічний колектив Херсонського професійного ліцею зв’язку та поліграфії щиро, від усього серця вітає свого учня, Чудесенка Антона,  з отриманням найвищої  нагороди – Золотої медалі. Перед ним відкриваються дороги, серед яких треба вибрати свій, особистий життєвий шлях.
Тож, вирушаючи у життєву незвідану дорогу, нехай же завжди з ним будуть благословення батьків і вчителів, віра в завтрашній день, надія на власні сили, цілеспрямованість у досягненні омріяних цілей щасливого майбутнього життя.
     Хочеться вірити, що доля не омине  Антона своєю турботою та щедрістю, і він буде пам’ятати, що є випускником нашого ліцею, який долучив його до джерел культури й духовності, збагатив скарбами рідної мови, вказав на високі горизонти громадянського сумління та національної свідомості, прищепив любов та розуміння гордості за велич нашого народу, нашої держави.
     А для нас, вчителів та майстрів, які повсякчас віддають учням частку свого серця, майбутні успіхи золотого медаліста

Антона Чудесенка стануть винагородою

за наш вчительський труд і терпіння.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія