Меню сайту

Спілкування з відкритим серцем

 

         У жовтні-листопаді 2013 року Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації був розпочатий конкурс «Кращий вихователь року», у якому приймали участь кращі вихователі учнівських гуртожитків області.

         За результатами рейтингу першого, набравши 163 бали, вихователь Салтикова Галина Петрівна увійшла до десятки лідерів. Другим етапом конкурсу було проведення виховного заходу за участю Салтикової Г.П. Це тренінг на тему «Вплив засобів масової інформації на психіку підлітків». Метою тренінгу було показати підростаючому поколінню як засоби масової інформації не тільки відображають події в країні, а й впливають на формування світогляду у молоді, беруть на себе розповсюдження і створення відповідних норм поведінки, соціальних цінностей.

         У цьому заході приймали участь учні різних груп, що проживають у гуртожитку. Це учні 292 групи Німич Надія та Німич Аліна, 342 групи Степанова Рима, Бурко Юлія, 191 групи Корень Олександр, Сахно Сергій, 161 групи Залозний Андрій, 162 групи Масис Геворкян, 171 групи Гноєва Вікторія. В процесі активної дискусії учасники тренінгу визначили критерії відбору матеріалів засобів ЗМІ, який несе користь для розвитку і ті які негативно впливають на розвиток світогляду. Вихователем гуртожитку було наочно показано дітям телевізійні ролики, які найчастіше учні бачать на екранах телевізорів, після цього проведено обговорення цих роликів. Учням було запропоновано самостійно створити новини та пояснити як вони впливають на настрій подальші дії, думку, бажання.

         У процесі виконання справ поставлена мета була досягнута. Думки тренера та учасників співпали. Молодь сама визначає свої життєві цінності і однією з важливих складових їх формування є досвід та мудрість старшого покоління.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія