Меню сайту

Проходження виробничої практики
на підприємствах міста й області
 

 Згідно навчальних планів і програм з 11.11.2013 року група № 392 «Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки»  проходить виробничу практику на підприємствах міста та області для підтвердження ІІІ кваліфікаційної категорії з професії «Оператор комп’ютерної верстки».

Усі учні проходять виробничу практику згідно договорів: по місту – 11 чол., область – 11 чол.: ПП «Комплектавтодор», БОЕЦ «Хесед Шмуэль», КП «Редакція газети «Голопристанський вісник» та інші.

Роботи відповідають детальній програмі практики.

Майстер в/н Салахова Н.А. регулярно проводить перевірку учнів на робочих місцях згідно графіка відвідування. Учням  видана вся необхідна документація – детальна програма, щоденники, характеристики, наряди на виконання кваліфікаційних пробних робіт.  Роботи виконуються на робочих місцях підприємств  з дотриманням правил з охорони праці.

За період проходження виробничої практики учні демонструють достатній рівень знань, умінь та навичок, набутих при виробничому навчанні в ліцеї, а також, намагаються здобувати нові знання.

За відгуками керівників підприємств, учні працюють добросовісно, відповідально ставляться до роботи, підтримують професійні стосунки з робочим колективом, порушень правил з охорони праці  немає.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія