Меню сайту

Мрія - не брехня, а втілення

 04.12.2013 року на базі ліцею відбувся майстер-клас майстра в\н Васильєвої Т.М. – «Творчий підхід майстра в/н в підготовці до уроку виробничого навчання».

Тетяна Васильєва поділилася своїми дитячими спогадами: «Ще з дитинства я шила м’які іграшки, а допомагала мені у цьому моя мама-педагог». Ось чому свої мрії, бажання та уподобання  їй вдалося поєднати та реалізувати у педагогічній діяльності. Через багато років – вона стала справжнім майстром-педагогом у групі «Кравець; закрійник».

         Майстер-клас пройшов в нетрадиційній формі, надихнув усіх на творчість, наблизив атмосферу передноворічних свят. Тетяна Михайлівна представила присутнім методи та методики інтерактивного навчання, якими користується в процесі професійно практичної підготовки  учнів.

         Тетяна Васильєва використовує в процесі навчання комп’ютерні технології, а саме: освітнє середовище Moodle. (Модульне об’єктно-орієнтоване динамічне навчальне середовище). Вона представила на розгляд створений курс за професією «Кравець» кваліфікація ІІ розряд, який містить мультимедійні файли-зображення, відеоролики, анімацію, аудіо, презентації, інструкційні картки тощо. Цей курс створений за темами програми та допомагає систематизувати КМЗ з професії.

      У процесі майстер-класу присутні виступили в ролі учнів на уроці виробничого навчання, з використанням методу «Шести  капелюхів». Практична частина уроку включала виготовлення сувеніру «Новорічний чобіток». Усі учасники із задоволенням поринули у творчу атмосферу та з захопленням прикрашали і зшивали свої новорічні шедеври – чобітки, які потім кожен залишив собі у якості подарунка.

           Гості були запрошені на святковий «Новорічний карнавал» і мали змогу побачити підсумок роботи над проектом "Креативний пошук". У рамках проекту разом зі студією дизайну було створено колекцію суконь із підручних матеріалів, проведено серію майстер-класів із дефіле, знято фільм про роботу над проектом.

         Бажаємо успіхів і творчих здобутків у подальшій роботі!           

cr6

cr1cr2cr3cr4cr5

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія