Меню сайту

Перший курс

Розклад уроків

Тиждень А

Дні тижня Предмет Кабінет Викладач
Пн 1 Виробниче навчаня 2 Галушка А.В./Юр'єва Ю.М.
2 Виробниче навчаня 2 Галушка А.В./Юр'єва Ю.М.
3 Виробниче навчаня 2 Галушка А.В./Юр'єва Ю.М.
4
Вт 1 Читання креслень 6 Лебедь А.Г.
2 Фізична культура с/з Ткач О.В.
3 Електротех. ОПЕ 6 Лебедь А.Г.
4 Основи прав. знань 11 Ільченко О.В.
Ср 1 Будов.експл.рем.електр 2 Галушка А.В.
2 Будов.експл.рем.електр 2 Галушка А.В.
3 Матеріалознавство 12 Головачов І.Є.
4 Допуски тех. вимір. 2 Головачов І.Є
Чт 1 Виробниче навчання 2 Галушка А.В/Юр'єва Ю.М.
2 Виробниче навчання 2 Галушка А.В/Юр'єва Ю.М.
3 Виробниче навчання 2 Галушка А.В/Юр'єва Ю.М.
4
Пн 1 Будова.експл.рем.електр. 2 Галушка А.В.
2 Будова.експл.рем.електр. 2 Галушка А.В.
3 Електроматеріалознав. 6 Лебедь А.Г.
4 Етика сімейн.відносин 2 Юр'єва Ю.М.

Тиждень Б

Дні тижня Предмет Кабінет Викладач
Пн 1 Виробниче навчання 2 Галушка А.В/Юр'єва Ю.М
2 Виробниче навчання 2 Галушка А.В/Юр'єва Ю.М
3 Виробниче навчання 2 Галушка А.В/Юр'єва Ю.М
4
Вт 1 Читання креслен. 6 Лебедь А.Г.
2 Фізична культура с/з Ткач О.В.
3 Електротех.ОПЕ 6 Лебедь А.Г.
4 Осн.галуз.єконом. 11 Ільченко О.В.
Ср 1 Будов.експл.рем.електр. 2 Галушка А.В
2 Будов.експл.рем.електр. 2 Галушка А.В
3 Електротех.ОПЕ 6 Лебедь А.Г.
4 Охорона праці 5 Кучерюк О.А.
Чт 1 Виробниче навчання 2 Галушка А.В/Юр'єва Ю.М.
2 Виробниче навчання 2 Галушка А.В/Юр'єва Ю.М.
3 Виробниче навчання 2 Галушка А.В/Юр'єва Ю.М.
4
Пн 1 ТПР 6 Ільченко О.В.
2 Охорона праці 5 Кучерюк О.А.
3 Інфор.технології 19 Радецька Н.І.
4 Електроматеріалозн. 6 Лебедь А.Г.

 

Розклад уроків

Тиждень А

Дні тижня Предмет Кабінет Викладач
Пн 1 Виробниче навчаня 1 Чернецький А.М.
2 Виробниче навчаня . 1 Чернецький А.М.
3 Виробниче навчаня 1 Чернецький А.М.
4
Вт 1 Виробниче навчання 1 Чернецький А.М.
2 Виробниче навчання 1 Чернецький А.М.
3 Виробниче навчання 1 Чернецький А.М.
4
Ср 1 Радіоелектроніка 6 Лебедь А.Г.
2 електротехніка 6 Лебедь А.Г.
3 Спецтехнологія 1 Чернецький А.М.
4 Охорона праці 5 Кучерюк О.А.
Чт 1 Спецтехнологія 1 Чернецький А.М.
2 Радіоелектроніка 6 Лебедь А.Г.
3 Осн.прав.знань 11 Ільченко О.В.
4 Електроматеріалознав 6 Лебедь А.Г.
Пн 1 Електр.радіотех.вимір 6 Лебедь А.Г.
2 Спецтехнологія 1 Чернецький А.М.
3 Читання креслен. 1 Чернецький А.М.
4 Фізична культура с/з Ткач О.В.

Тиждень Б

Дні тижня Предмет Кабінет Викладач
Пн 1 Виробниче навчання 1 Чернецький А.М.
2 Виробниче навчання 1 Чернецький А.М.
3 Виробниче навчання 1 Чернецький А.М.
4
Вт 1 Виробниче навчання 1 Чернецький А.М.
2 Виробниче навчання 1> Чернецький А.М. .
3 Виробниче навчання 1 Чернецький А.М.
4 <>
Ср 1 Радіоелектроніка 6 Лебедь А.Г.
2 Електромеханіка 6 Лебедь А.Г.
3 Спецтехнологія 1 Чернецький А.М.
4 Ініфор.Технології 19 Радецька Н.І.
Чт 1 Спецтехнологія 1 Чернецький А.М.
2 Електромеханика 6 Лебедь А.Г.
3 Осн.галуз.економ 11 Ільченко О.В.
4 Електроматеріалознав 6 Лебідь А.Г..
Пн 1 Електроматеріалознав 6 Лебедь А.Г.
2 ТПР 11 Ільченко О.В.
3 Фізична культура с/з Ткач О.В.
4 Допуск.та техн.вимір 1 Чернецький А.М.

 

Розклад уроків

Тиждень А

Дні тижня Предмет Кабінет Викладач
Пн 1 Фізика 14 Гондар В.В.
2 Правознавство 15 Азовський М.Ю.
3 Математика 13 Свідер Л.М.
4
Вт 1 Іноземна мова 14/10 Мухін А.Ю./Швець А.М.
2 Біологія 7 Ткачук І.Б.
3 Поштовий зв'язок 8 Кобець О.В.
4 Історія України 15 Азовський М.Ю.
Ср 1 Виробниче навчання 8 Кобець О.В./Васильєва Т.М.
2 Виробниче навчання 8 Кобець О.В./Васильєва Т.М.
3 Виробниче навчання 8 Кобець О.В./Васильєва Т.М.
4
Чт 1 Хімія 7 Ткачук І.Б.
2 Фізична культура с/з Зуєва І.В.
3 Поштовий зв'язок 8 Кобець О.В.
4 Всесвітня історія 15 Азовський М.Ю.
Пн 1 Економіка 15 Азовський М.Ю.
2 Фізична культура с/з Зуєва І.В.
3 Проф. етика і психологія 11 Ільченко О.В.
4

Тиждень Б

Дні тижня Предмет Кабінет Викладач
Пн 1 Фізика 14 Гондар В.В.
2 Українська література 9 Леонова Н.А.
3 Математика 13 Свідер Л.М.
4 Інформатика 25/7 Марковська Н.І.
Вт 1 Іноземна мова 10/14 Швець А.М./Мухін А.Ю.
2 Біологія 7 Ткачук І.Б.
3 Обладнання ВПЗ 23 Волос М.М.
4 Основи електротехніки 6 Лебедь А.Г.
Ср 1 Виробниче навчання 8 Кобець О.В./Васильєва Т.М.
2 Виробниче навчання 8 Кобець О.В./Васильєва Т.М.
3 Виробниче навчання 8 Кобець О.В./Васильєва Т.М.
4
Чт 1 Іноземна мова 10/14 Швець А.М./Мухін А.Ю.
2 Фізична культура с/з Зуєва І.В.
3 Поштовий зв'язок 8 Кобець О.В.
4 Географія 13 Свідер Л.М.
Пн 1 Економіка 15 Азовський М.Ю.
2 Правознавство 15 Азовський М.Ю.
3 Зарубіжна література 26 Чижова Р.В.
4 Захист Вітчизни 26/18 Зуєва І.В./Воловик В.Ю.

 

Розклад уроків

Тиждень А

Дні тижня Предмет Кабінет Викладач
Пн 1 Технології комп'ютерної обробки інформації 22 Котеленець В.А.
2 Зарубіжна література 18 Мухін А.Ю.
3 Основи роботи на ПК 25/7 Салахова Н.А.
4 Інформатика 25/7 Марковська Н.Г.
Вт 1 Технології комп'ютерної обр інформації 22 Котеленець В.А.
2 Правознавство 15 Азовський М.Ю.
3 Іноземна мова 18/10 Мухін А.Ю./Швець А.М.
4
Ср 1 Виробниче навчання 25 Котеленець В.А.
2 Виробниче навчання 25 Котеленець В.А.
3 Виробниче навчання 25 Котеленець В.А.
4
Чт 1 Фізична культура с/з Ткач О.В.
2 Хімія 7 Ткачук І.Б.
3 Українська мова 9 Леонова Н.А.
4 Математика 13 Свідер Л.М.
Пн 1 Математика 13 Свідер Л.М.
2 Географія 13 Свідер Л.М.
3 Захист Вітчизни 18 Воловик В.Ю.
4 Економіка 15 Азовський М.Ю.

Тиждень Б

Дні тижня Предмет Кабінет Викладач
Пн 1 Технології комп'ютерної обробки інформації 22 Котеленець В.А.
2 Всесвітня історія 15 Азовський М.Ю.
3 Машинопис 24 Нечепоренко Т.М.
4 Технології комп'ютерної обробки інформації 22 Котеленець В.А.
Вт 1 Технології комп'ютерної обробки інформації 22 Котеленець В.А.
2 Правознавство 15 Азовський М.Ю.
3 Іноземна мова 14/10 Мухін А.Ю./Швець А.М.
4
Ср 1 Виробниче навчання 22 Котеленець В.А.
2 Виробниче навчання 22 Котеленець В.А.
3 Виробниче навчання 22 Котеленець В.А.
4
Чт 1 Фізична культура с/з Ткач О.В.
2 Біологія 7 Ткачук І.Б.
3 Українська література 9 Леонова Н.А.
4 Історія України 15 Азовський М.Ю.
Пн 1 Математика 13 Свідер Л.М.
2 Фізика 14 Гондар В.В.
3 Географія 13 Свідер Л.М.
4 Економіка 15 Азовський М.Ю.

 

Розклад уроків

Тиждень А

Дні тижня Предмет Кабінет Викладач
Пн 1 Виробниче навчання 20 Харабара К.В.
2 Виробниче навчання 20 Харабара К.В.
3 Виробниче навчання 20 Харабара К.В.
4
Вт 1 Обробка текстової і графічної інформації 20 Радецька Н.І.
2 Етика сімейних відносин 18 Васильєва Т.М.
3 Обробка текстової і графічної інформації 20 Радецька Н.І.
4 Фізична культура с/з Ткач О.В.
Пн 1 Виробниче навчання 20 Харабара К.В.
2 Виробниче навчання 20 Харабара К.В.
3 Виробниче навчання 20 Харабара К.В.
4
Чт 1 Обробка текстової і графічної інформації 20 Радецька Н.І.
2 Обробка текстової і графічної інформації 20 Радецька Н.І.
3 Комп.сист.оброб.тек.гр.інф. 20 Радецька Н.І.
4 Охорона праці 5 Кучерюк О.А.
Пн 1 Виробниче навчання 20 Харабара К.В.
2 Виробниче навчання 20 Харабара К.В.
3 Виробниче навчання 20 Харабара К.В.
4

Тиждень Б

Дні тижня Предмет Кабінет Викладач
Пн 1 Виробниче навчання 20 Харабара К.В.
2 Виробниче навчання 20 Харабара К.В.
3 Виробниче навчання 20 Харабара К.В.
4
Вт 1 Обробка текстової і графічної інформації 20 Радецька Н.І.
2 ТПР 11 Ільченко О.В.
3 Обробка текстової і графічної інформації 20 Радецька Н.І.
4 Фізична культура с/з Ткач О.В.
Пн 1 Виробниче навчання 20 Харабара К.В.
2 Виробниче навчання 20 Харабара К.В.
3 Виробниче навчання 20 Харабара К.В.
4
Чт 1 Обробка текстової і графічної інформації 20 Радецька Н.І.
2 Обробка текстової і графічної інформації 20 Радецька Н.І.
3 Комп.сист.оброб.тек.гр.інф. 20 Радецька Н.І.
4 Охорона праці 5 Кучерюк О.А.
Пн 1 Виробниче навчання 20 Харабара К.В.
2 Виробниче навчання 20 Харабара К.В.
3 Виробниче навчання 20 Харабара К.В.
4

 

Останні коментарі на сайті

  • Інноватика в сучасній освіті

    casino online 15.12.2017 16:24
    online casino usa casino games free: real777money.com/ (http://real777money.com/) casino online online ...

    Детальніше...

     
  • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

    MashaFrade 12.12.2017 23:32
    Дане повідомлення розміщено тут за допомогою XRumer + XEvil 4.0 XEvil 4.0 - революційне додаток ...

    Детальніше...

     
  • Свята справа у День Святого Миколая

    MashaFrade 12.12.2017 20:47
    Дане повідомлення розміщено тут за допомогою XRumer + XEvil 4.0 XEvil 4.0 - революційне додаток ...

    Детальніше...

     
  • День екології

    MashaFrade 08.12.2017 10:52
    Дане повідомлення розміщено тут за допомогою XRumer + XEvil 4.0 XEvil 4.0 - революційне додаток ...

    Детальніше...

     
  • День екології

    JuliezSeate 25.11.2017 21:27
    Дане повідомлення розміщено тут за допомогою XRumer + XEvil 4.0 XEvil 4.0 - революційне додаток ...

    Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія