державний професійно-технічний навчальний заклад

Херсонський професійний ліцей
зв’язку та поліграфії

Про ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії»

Історія Херсонського професійного ліцею зв’язку та поліграфії своїм корінням сягає початку далеких 1950-х років. Не одне десятиліття педагогічний колектив нашого закладу освіти набував професійного досвіду в підготовці кваліфікованих робітничих кадрів для різних галузей народного господарства, формував власні педагогічні і учнівські традиції, вибудовував потужну навчально-методичну та матеріально-технічну базу.

Сьогодні Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії посідає гідне місце серед інших закладів професійно-технічної освіти південного регіону. На нашому рахунку численні перемоги у конкурсах, змаганнях, проєктах. Ми успішно працюємо над впровадженням нових освітніх стандартів, забезпечуємо якісну професійно-теоретичну і професійно-практичну підготовку здобувачів освіти, плідно взаємодіємо з багатьма відомими підприємствами нашого міста з питань підготовки робітничих кадрів.

Педагогічний колектив Херсонського професійного ліцею зв’язку та поліграфії щоденно працює над вдосконаленням своєї професійної компетентності. Ми уважно слідкуємо за розвитком сучасних освітніх та виробничих технологій, впроваджуємо в освітній процес передові ІКТ, беремо активну участь в життєдіяльності освітянської спільноти Херсонщини. З кожним новим етапом нашого становлення ми зростаємо і міцніємо, а виклики сьогодення загартовують і відкривають для нас нові можливості.